ایلام_مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» استان ایلام گفت: از سال گذشته تا امسال حدود ۷۸۰ مددجوی بیکار مورد حمایت کمیته امداد استان ایلام از طریق کاریابی شرایط اشتغال آنها فراهم شده است.

به گزارش راسان خبر از ایلام، قنبر موسی نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: سال گذشته تعداد ۳۸۸ نفر و از ابتدای امسال تاکنون نیز از طریق کاریابی و فعالیت در موسسات و شرکت ها حدود ۴۰۰ نفر مشغول به کار شده اند.

وی با عنوان اینکه میزان اشتغال ایجاد شده از طریق کاریابی امسال تاکنون بیشتر از ۵۵ درصد میزان هدف گذاری شده بوده است، افزود: اشتغال از طریق کاریابی به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های حوزه اشتغال همچنان ادامه دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی«ره» ایلام با بیان اینکه کافرمایانی که مددجویان کمیته امداد را استخدام و بکارگیری می کنند مورد تشویق این نهاد قرار می گیرند گفت: به همین منظور بسته های تشویقی گوناگونی برای کارفرمایان در نظر گرفته شده است.

موسی نژاد خاطرنشان ساخت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کارفرمایان به ازاء بکارگیری هر مددجو و نیز پرداخت حق بیمه سهم کارفرما تا چند سال از جمله بسته های تشویقی کمیته امداد در ازاء بکارگیری مددجویان است.

شناسه خبر/۵۲۹۷۰