به گزارش راسان، مهندس “محمدرضا مرواريد” در ديدار با فرماندهان و مسئولان انتظامي استان ايلام اظهار داشت: وجود امنيت در جامعه ريسک سرمايه گذاري را براي کار و تلاش اقتصادي افزايش مي دهد . وي ادامه داد: کشور ما به برکت خون شهدا و تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي مسلح و به ويژّه نيروي انتظامي […]

IMAGE635957938850711250

به گزارش راسان، مهندس “محمدرضا مرواريد” در ديدار با فرماندهان و مسئولان انتظامي استان ايلام اظهار داشت: وجود امنيت در جامعه ريسک سرمايه گذاري را براي کار و تلاش اقتصادي افزايش مي دهد .

وي ادامه داد: کشور ما به برکت خون شهدا و تلاش هاي شبانه روزي نيروهاي مسلح و به ويژّه نيروي انتظامي از امنيت مطلوبي برخوردار است .

استاندار ايلام گفت: مقام معظم رهبري در شعار نوروز امسال بر عملياتي کردن اقتصاد مقاومتي تأکيد دارد و در اين ميان نقش دستگاه انتظامي در تحقق اين شعار بسيار مهم و اساسي است .

وي با اشاره به اينکه امنيت پايدار کشور مرهون عملکرد خوب دستگاه هاي انتظامي و امنيتي است گفت:امنيت مي تواند سرمايه يک کشور را حفظ نمايد .

مهندس مرواريد با تأکيد بر اينکه نکته که مسير آينده اقتصاد کشور با سياست هاي اقتصادي مقاومتي گره خورد است ، گفت: عملياتي کردن اقتصاد مقاومتي که مد نظر مقام معظم رهبري است نيازمند تلاش فراوان ، هدفمند و همه جانبه است .

وي در ادامه به تلاش هاي پليس استان در تعطيلات نوروز ۹۵ اشاره کرد و گفت:کاهش آمار تصادفات فوتي نشان از توجه پليس به فرمايشات مقام معظم رهبري در راستاي تحقق شعار سال دارد .

استاندار ايلام امنيت در استان ايلام را مطلوب ارزيابي و ابراز اميدواري کرد: در سايه وجود امنيت و احساس امنيت بتوانيم در سال ۹۵ شاهد رشد و شکوفايي اقتصاد استانمان باشيم .

سردار” علي دولتي ” فرمانده انتظامي استان ايلام در اين نشست طي سخناني گزارشي از وضعيت جرايم در استان و فعاليت هاي نوروزي پليس ارائه کردند .

وي مهمترين موضوع در تحقق امنيت اجتماعي پايدار را مشارکت ، همراهي و همکاري مردم و ساير دستگاه ها با پليس عنوان کرد و گفت: سهم مشارکت مردم در تحقق امنيت استان مطلوب است و اميدواريم با جلب اعتماد بيشتر آن ها مشاکرت را براي بدست آوردن امنيت مطلوب تر ارتقاء دهيم .