به گزارش راسان؛ رئیس اداره مراقبت وپیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان ایلام گفت: بیش از ۵ هزار نفر از دانش آموزان استان آثار خود را در رشته های مختلف از جمله: مقاله، ایده پردازی، نرم افزار چند رسانه ای، عکس، نقاشی، انشاء و ….. به دبیرخانه مستقر در سازمان دانش آموزی […]

۲۱-۱
به گزارش راسان؛ رئیس اداره مراقبت وپیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان ایلام گفت: بیش از ۵ هزار نفر از دانش آموزان استان آثار خود را در رشته های مختلف از جمله: مقاله، ایده پردازی، نرم افزار چند رسانه ای، عکس، نقاشی، انشاء و ….. به دبیرخانه مستقر در سازمان دانش آموزی استان تحویل نموده اند. ازتعداد آثار واصله به دبیرخانه در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۰ برابری مشاهده می شود.
 مرضیه رئوفی افزود: بیش از ۵ هزار نفر از دانش آموزان استان آثار خود را در رشته های مختلف از جمله: مقاله، ایده پردازی، نرم افزار چند رسانه ای، عکس، نقاشی انشاء و ….. به دبیرخانه مستقر در سازمان دانش آموزی استان تحویل نموده اند.
وی با بیان اینکه تعداد آثار واصله به دبیرخانه در مقایسه با سال گذشته رشد ۱۰ برابری نشان می دهد افزود: هدف از برگزاری جشنواره مذکور آگاه نمودن دانش آموزان در مواجهه با آسیب های اجتماعی و ایفای نقش موثر به عنوان یک انسان شایسته در جامعه و گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد.
رئوفی گفت: در تکمیل برنامه های جشنواره نوجوان سالم، برگزاری کارگاههای مرتبط با موضوع با استفاده از اساتید مجرب و اهل فن در دستور کار این اداره می باشد.
رئیس اداره مراقبت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در پایان خاطر نشان کرد:  آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان استانی در روز ششم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مسولین کشوری واستانی برگزار خواهد شد و در پایان نفرات اول تا سوم هر رشته جهت رقابت با دانش آموزان سراسر کشور به وزارت متبوع معرفی خواهند شد.