به گزارش راسان؛ حجت الاسلام سید ابوالفضل حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه ملکشاهی با تبریک روز ملی فناوری هسته ای گفت: دانش هسته ای از جمله دستاوردهای جامعه علمی و انقلابی ایران اسلامی است که حماسه های انجام شده برای تحقق ان را هنرمندان باید با بیان هنری ثبت وماندگار کنند. وی […]

۳۵۰۰۸۳_orig

به گزارش راسان؛ حجت الاسلام سید ابوالفضل حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه ملکشاهی با تبریک روز ملی فناوری هسته ای گفت: دانش هسته ای از جمله دستاوردهای جامعه علمی و انقلابی ایران اسلامی است که حماسه های انجام شده برای تحقق ان را هنرمندان باید با بیان هنری ثبت وماندگار کنند.
وی با ذکر اینکه دستیابی به دانش هسته ای به صورت کاملا بومی شده نشان دهنده عزم و توان دانشمندان ایرانی است افزود: راه رسیدن به این افتخار ملی مرهون تلاش شهدای بزرگ هسته ای بود که در راه اعتلا وعزت ایران اسلامی جان خود را نثار کردند.
وی با تاکید بر جایگاه و مسوولیت هنرمندان گفت: در شرایط کنونی که دنیای غرب با استفاده از همجمه های فرهنگی خود آرمان های ما را نشانه گرفته است نقش هنرمندان بیش از دیگر قشرهای جامعه مهم و تاثیر گذار است.
وی اظهار کرد :هنرمندان با ذوق هنری خود و نفوذ بر اقشار جامعه می توانند از اصالت های فرهنگی جامعه به خوبی دفاع کنند.
حجت الاسلام حسینی افزود: هنرمند متعهد با تولید هنر فاخر اسلامی ضمن ارائه مکتب اسلام از نگاه هنری باعث جلوگیری از نفوذ هجمه فرهنگی دشمن و حفظ آرمان های انقلاب میشوند.
امام جمعه ملکشاهی در بخش دیگری از سخنان خود بر اجرایی و عملیاتی شدن هر چه بیشتر اقتصاد مقاومتی در جامعه تاکید کرد و گفت: تحقق این هدف مسوولیت همه اقشار جامعه اعم از مردم و مسوولان است.