به گزارش راسان؛ آبختی سنجابی  اظهار کرد: این مسابقات با شرکت پنج تیم از استان های همدان، ایلام، اراک و دو تیم از استان اردبیل به صورت متمرکز از ۳۰ فروردین ماه به مدت پنج روز در استادیوم تختی شهر ایلام برگزار می شوند. وی خاطر نشان کرد: سال گذشته دور اول لیگ فوتبال مناطق […]

download-(2)

به گزارش راسان؛ آبختی سنجابی  اظهار کرد: این مسابقات با شرکت پنج تیم از استان های همدان، ایلام، اراک و دو تیم از استان اردبیل به صورت متمرکز از ۳۰ فروردین ماه به مدت پنج روز در استادیوم تختی شهر ایلام برگزار می شوند.
وی خاطر نشان کرد: سال گذشته دور اول لیگ فوتبال مناطق کشور در رده نوجوانان در مجموع با شرکت ۴۸ تیم در هشت گروه و به صورت دوره ای در شهرهای مختلف کشور برگزار شد.
رئیس هیات فوتبال استان ایلام افزود: در این مسابقات که با شرکت شش تیم به میزبانی ایلام برگزار شد، تیم های گهر درود لرستان و پیام مخابرات ایلام با کسب به ترتیب ۱۲ و ۱۰ امتیاز جواز حضور در مرحله دوم لیگ مناطق کشور را بدست آوردند.
استان ایلام دارای پتانسیل بالایی در رده های پایه فوتبال است.
در رشته ورزشی فوتبال استان ایلام دارای دو نماینده تیم (تربیت) در لیگ دسته دوم آقایان و (پالایش گاز بانوان) در لیگ برتر فوتبال بانوان است.
بیش از ۱۰ هزار نفر در رشته ورزشی فوتبال در استان ایلام فعالیت دارند.

منبع: ایرنا