به گزارش راسان؛ دکتر محمدعلی‌اکبری، رئیس محترم دانشگاه در حکمی مهندس جهانبخش خورانی حیدری را  به عنوان مدیر امور اداری و پشتیبانی منصوب نمود. در این حکم آمده است؛  برادر گرامی جناب آقای جهانبخش خورانی حیدری سلام علیکم       با احترام، نظر به مراتب دانش و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم از مورخ ۱۳۹۴/۷/۷ به مدت دو […]

۱۳۹۵۱۲۳-IMG_0816

به گزارش راسان؛ دکتر محمدعلی‌اکبری، رئیس محترم دانشگاه در حکمی مهندس جهانبخش خورانی حیدری را  به عنوان مدیر امور اداری و پشتیبانی منصوب نمود.

در این حکم آمده است؛ 

برادر گرامی جناب آقای جهانبخش خورانی حیدری

سلام علیکم

      با احترام، نظر به مراتب دانش و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم از مورخ ۱۳۹۴/۷/۷ به مدت دو سال به عنوان «مدیر امور اداری و پشتیبانی» دانشگاه منصوب می­‌شویدامید است با توکّل به خداوند متعال و توجه به اصول مدیریت علمی و اخلاق حرفه‌ای و همفکری با همکاران محترم در تحقق مطلوب و مؤثر اهداف دانشگاه در جهت ارتقاء قانون‌مداری، پاسخگویی و اخلاق‌مداری بکوشید و همّت خویش را برای حفظ و افزایش سرمایه انسانی و اجتماعی دانشگاه در حوزه اداری و پشتیبانی با توجه و تأکید بر «جهت‌گیری‌ها و اهداف کلیِ» ابلاغی به کار گیرید. توفیق روزافزونتان را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منّان مسئلت دارم.