دبیرکل حامی ایثارگران مرزنشینان در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر از افتتاح و راه اندازی بزرگ فروشگاه ایثارگران مرزنشینان در (۳۰آذر) جاری در شهر ایلام خبر داد. وی گفت: اقلام مصرفی این فروشگاه اعمم از آرایشی وبهداشتی، خوراکی٬ لوازم خانگی٬ صوتی تصویری و غیره خواهد بود. مجتبی یاسمی  در ادامه همچنین از راه اندازی و افتتاح فروشگاه […]

DSC01249

دبیرکل حامی ایثارگران مرزنشینان در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر از افتتاح و راه اندازی بزرگ فروشگاه ایثارگران مرزنشینان در (۳۰آذر) جاری در شهر ایلام خبر داد.

وی گفت: اقلام مصرفی این فروشگاه اعمم از آرایشی وبهداشتی، خوراکی٬ لوازم خانگی٬ صوتی تصویری و غیره خواهد بود.

مجتبی یاسمی  در ادامه همچنین از راه اندازی و افتتاح فروشگاه های زیر نظر این تشکل  در شهرستان های ایوان٬ مهران٬ سرابله و دره شهر در اواسط دی ماه جاری  خبر داد.

وی افراد شاغل در این فروشگاه را بیشتر از ۲۰نفر اعلام کرد و گفت:  دارندگان کارت عضو و دارای سوابق کاری  در اولویت استخدام قرار دارند .

یاسمی تصریح کرد: دارندگان کارت عضویت می توانند با همراه داشتن کارت مربوطه  به فروشگاه مراجعه و در خرید از تخفیف برخوردار شوند.

دبیرکل حامی ایثارگران مرزنشینان ایلام در پایان گفت: مردم  استان می توانند با مراجعه به پست و شهرستان های مربوطه  جهت ثبت نام و دریافت کارت عضویت در این تشکل اقدام نمایند.