به گزارش راسان؛  نشست ستاد مديريت بحران فرمانداري ايلام روز چهارشنبه در نشست اضطراري خود تصيم گرفت به منظور پيشگيري از بروز حوادث غير مترقبه مدارس را تعطيل اعلام كند. بر اساس اعلام سازمان هواشناسي سامانه بارشي قدرتمندي وارد آسمان استان ايلام شده كه تا اواخر هفته جاري به خاطر پتانسيل سنگين سامانه بارشي مستقر امكان […]

۸۲۰۳۳۲۹۱-۷۰۶۴۷۸۳۹

به گزارش راسان؛  نشست ستاد مديريت بحران فرمانداري ايلام روز چهارشنبه در نشست اضطراري خود تصيم گرفت به منظور پيشگيري از بروز حوادث غير مترقبه مدارس را تعطيل اعلام كند.
بر اساس اعلام سازمان هواشناسي سامانه بارشي قدرتمندي وارد آسمان استان ايلام شده كه تا اواخر هفته جاري به خاطر پتانسيل سنگين سامانه بارشي مستقر امكان آبگرفتگي و اختلال در تردد و احتمال بروز سيلاب در همه نقاط وجود دارد.
همه نقاط اين استان از امروز تا روز جمعه شاهد وزش باد به نسبت شديد تا شديد و نيز كاهش دما نسبت به روزهاي ابتداي هفته جاري بين چهار تا هشت درجه است.
سازمان هواشناسي همچنين به دامداران توصيه كرده است با توجه به بارش هاي سنگين رگباري و رعد و برق در پهنه استان، از چراي احشام خود در ارتفاعات و اتراق در حاشيه رودخانه ها اجتناب كنند.
سامانه فعلي استقرار يافته در آسمان استان از نوع بارش هاي خيلي سنگين با پتانسيل وقوع سيلاب است بنابراين در صورت هر گونه تغيير در وضعيت سامانه اخطار و اطلاعيه هاي لازم از سوي هواشناسي صادر و به اطلاع مردم مي رسد.