به گزارش راسان خبر، رئیس بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی(ع) شهر سرابله از راه اندازی بخش هایicu و ccu این بیمارستان تا پایان آذرماه خبرداد. وی در این رابطه گفت: وزارت بهداشت و درمان در راستای تحقق طرح تحول سلامت تعداد ۴تخت ccu و ۲تخت icu به ارزش اعتباری ۶۰ میلیارد ریال به این بیمارستان واگذار […]

ImageHandler

به گزارش راسان خبر، رئیس بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی(ع) شهر سرابله از راه اندازی بخش هایicu و ccu این بیمارستان تا پایان آذرماه خبرداد.

وی در این رابطه گفت: وزارت بهداشت و درمان در راستای تحقق طرح تحول سلامت تعداد ۴تخت ccu و ۲تخت icu به ارزش اعتباری ۶۰ میلیارد ریال به این بیمارستان واگذار کرد.

وی  خاطر نشان کرد: نظر به گستردگی شهرستان چرداول به عنوان نقطه تلاقی سه استان ایلام ، لرستان و کرمانشاه راه اندازی این ۲بخش ضرورت مهمی بود که با پیگیری های صورت گرفته محقق شد.

رئیس بیمارستان امام علی سرابله تاکید کرد: بیماران نیازمند بستری در آی سی یو و سی سی یو در گذشته به مرکز استان و شهرستان های همجوار اعزام می شدند.

وی خاطر نشان کرد : هم اکنون۱۱ پزشک متخصص در حوزه های داخلی ،کودکان ،جراحی عمومی ، بیولوژی قلب، روانپزشکی ، زنان و زایمان، سونوگرافی و پاتولوژی بیمارستان امام علی سرابله مشغول به خدمت رسانی هستند.

کریمی گفت: اجرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم حرکتی بزرگ وماندگار است که ثمرات این طرح در بیمارستان امام علی(ع) سرابله نیز مشهود می باشد.

وی افزود :تجهیز این بیمارستان به سه دستگاه تنفس مصنوعی ،یک دستگاه بیهوشی، هشت دستگاه مانیتورینگ در بخش های آی سیو و سی سی یو، ۲دستگاه نوار قلب، ۲۹ تخت بیمار ،یک دستگاه رادیولوژی و ۴۰ عددکشول طبی در چهارچوب طرح تحول سلامت انجام گرفته است.

رئیس بیمارستان امام علی سرابله در پایان همچنین از بهسازی سیستم گرمایشی و سرمایشی، تعمیر و تعویض درب های ورودی ، راه اندازی ۲ دستگاه آسانسورو بازسازی بخش های مختلف داروخانه ، بستری، مراقبت های ویژه ،کلینیک تخصصی و استقرار واحد فیزیوتراپی به عنوان دیگراقدام های انجام گرفته برای ارتقا سطح خدمات این مرکز بیمارستانی نام برد.