راسان خبر،؛ دکتر حسين مهدي‌زاده، ضمن تأکيد بر اينکه پژوهش يکي از حوزه‌هاي مظلوم جامعه است، اظهار کرد: رسانه‌ها مي‌توانند با پرداختن به جايگاه اين مقوله، آن را از مظلوميت خارج و به‌جا افتادن آن در بطن جامعه کمک کنند. وي با اشاره به اعلام هفته پژوهش از امروز يکشنبه ۲۲ تا جمعه ۲۷ آذرماه امسال […]

۱۳۹۴۹۲۳-۱۳۹۴۹۱۸-۴

 راسان خبر،؛ دکتر حسين مهدي‌زاده، ضمن تأکيد بر اينکه پژوهش يکي از حوزه‌هاي مظلوم جامعه است، اظهار کرد: رسانه‌ها مي‌توانند با پرداختن به جايگاه اين مقوله، آن را از مظلوميت خارج و به‌جا افتادن آن در بطن جامعه کمک کنند.

وي با اشاره به اعلام هفته پژوهش از امروز يکشنبه ۲۲ تا جمعه ۲۷ آذرماه امسال در استان گفت: برنامه‌اي که سال گذشته با عنوان دانشگاه باز انجام مي‌شد امسال با عنوان دانشگاه و مدرسه اجرا و شرايط بازديد دانش‌آموزان از محيط دانشگاه، آزمايشگاه، کتابخانه‌ها و مرکز اينترنت دانشگاه فراهم خواهد شد.

دکتر مهدي‌زاده با اشاره به اينکه مراسم تقدير از پژوهشگران برتر دانشگاه در ۲۲ آذرماه برگزار مي‌شود، اظهار داشت: اين مراسم خاص پژوهشگران دانشگاه ايلام ازجمله اعضاي هيأت‌علمي، دانشجويان و کارکنان پژوهشگري با کسب معيارهاي موردنظر، شايسته تقدير شناخته شده‌اند.

وي به برپايي نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي، فن‌آوري و فن‌بازار استان در روزهاي ۲۴ و ۲۵ آذر سال جاري در اين دانشگاه اشاره کرد و افزود: در اين نمايشگاه  دستگاه‌هاي اجرايي غرفه خواهند داشت و دستاوردهاي پژوهشي خود را در معرض نمايش قرار خواهند داد.

معاون پژوهشي و فناوري دانشگاه ايلام، بابيان اينکه رسانه‌ها به جا افتادن مقوله‌ي پژوهش در جامعه کمک کنند، گفت: نشست پژوهشگران برگزيده استان با استاندار و معاونان وي برگزار و ۷۰ درصد وقت جلسه در اختيار پژوهشگران استان خواهد بود تا دغدغه‌ها و ديدگاه‌هاي خود را با مديريت استان در ميان بگذارند.