به گزارش راسان خبر؛ صبح امروز پیکر پیشکسوت فقید ورزش باستانی استان در جمع جامعه ورزش استان تشییع و به خاک سپرده شد. این مراسم با حضور مسئولان و همکاران اداره کل ورزش وجوانان استان ، جامعه ورزش ، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان ورزش اسلامی باستانی و زروخانه ای و خانواده آن مرحوم برگزار شد. […]

به گزارش راسان خبر؛ صبح امروز پیکر پیشکسوت فقید ورزش باستانی استان در جمع جامعه ورزش استان تشییع و به خاک سپرده شد.

این مراسم با حضور مسئولان و همکاران اداره کل ورزش وجوانان استان ، جامعه ورزش ، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان ورزش اسلامی باستانی و زروخانه ای و خانواده آن مرحوم برگزار شد.

 پیکر پیشکسوت فقید ورزش باستانی استان خسروی پور در محل استادیوم تختی و زورخانه پوریای ولی تشییع شد و پس از اقامه نماز میت بر پیکراین پیشکسوت فقید در قطعه هنرمندان بهشت رضا شهر ایلام در دامن خاک آرمید. 

علی حسین خسروی پور ۸۶ سال از عمر شریف خود را وقف ورزش ایرانی اسلامی باستانی و زورخانه ای استان ایلام کرده است که دیشب در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ایلام جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت.

عکس: طالب فرجی

small_image (1) small_image (2) small_image (3) small_image (5) small_image (6) small_image (8) small_image (10) small_image (11) small_image (12) small_image