به گزارش راسان؛ نورالله دلخواه روز سه شنبه اظهار كرد: بارش شديد باران كه از اوايل بامداد امروز در بيشتر مناطق اين استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد در مناطق كوهستاني منجر به ريزش كوه در بخش هايي از اين جاده ارتباطي شده است. وي افزود: اين بارش ها در مسير ايلام به صالح […]

۸۲۰۳۱۲۰۲-۷۰۶۴۴۰۵۹

به گزارش راسان؛ نورالله دلخواه روز سه شنبه اظهار كرد: بارش شديد باران كه از اوايل بامداد امروز در بيشتر مناطق اين استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد در مناطق كوهستاني منجر به ريزش كوه در بخش هايي از اين جاده ارتباطي شده است.
وي افزود: اين بارش ها در مسير ايلام به صالح آباد در محدوده تونل راه كربلا باعث ريزش كوه و سنگ هاي ارتفاعات مسير و وورد آن به جاده شد و بر همين اساس مسير دسترسي ايلام به صالح آباد هم اكنون مسدود شده است.
معاون اداره كل راه و شهرسازي ايلام يادآور شد: عوامل راهداري و پليس راه انتظامي هم اكنون در منطقه حضور دارند و با ايجاد جاده فرعي نسبت به هدايت خودروها براي عبور از اين محدوده اقدام مي كنند.
دلخواه تاكيد كرد: به دليل تدوام بارندگي ها و احتمال ريزش دوباره جاده قديم ايلام به صالح آباد به عنوان مسير جايگزين اين راه تا زمان بازگشايي و پاكسازي انتخاب شده است.
وي گفت: صبح امروز همچنين بخش هاي از جاده ايلام – سرابله در محدوده تونل آزادي نيز دچار ريزش شد كه در سريع ترين زمان ممكن مسير با حضور عوامل راهداري پاكسازي شد و هم اكنون تردد خودروها در اين نقطه بدون مشكل در جريان است.
وي با اشاره به اينكه هم اكنون تمامي راه هاي مواصلاتي استان باز است به رانندگان توصيه كرد با توجه به بارش شديد باران و لغزندگي جاده با رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي و سرعت مجاز در اين راه ها تردد كنند.
بارش شديد باران كه از روز گذشته در استان ايلام آغاز شده همچنان ادامه دارد اين بارش ها منجر به لغو شدن پروازهاي صبح امروز فرودگاه ايلام نيز شد.

منبع: ایرنا