به گزارش راسان خبر، وقف به عنوان سنت حسنه به طور غیر مستقیم در قرآن و به طور مستقیم در سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(علیهم السلام) مورد تاکید قرار گرفته و در روایات متعددی به آن توجه فراوان شده است. با توجه به همزمانی هفته وقف و عزاداری های پایان ماه صفر، ایستگاه همه […]

images-(1)

به گزارش راسان خبر، وقف به عنوان سنت حسنه به طور غیر مستقیم در قرآن و به طور مستقیم در سیره پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(علیهم السلام) مورد تاکید قرار گرفته و در روایات متعددی به آن توجه فراوان شده است.

با توجه به همزمانی هفته وقف و عزاداری های پایان ماه صفر، ایستگاه همه واقف باشیم با هدف ترویج سنت حسنه وقف و آگاهی دادن به مردم برای ایجاد وقف های جدید، بر پا شد.

این ایستگاه ها در سطح استان، از جمله مصلی نماز جمعه و مسجد صاحب الزمان(عج) شهرستان ایلام، امامزاده علی صالح(ع) و سید حسن(ع) شهرستان مهران، امامزاده سید سیف الدین(ع) شهرستان دره شهر ، امامزاده سید صلاح الدین محمد(ع) شهرستان آبدانان و امامزاده سید محمد عابد(ع) شهرستان ملکشاهی برپاست.

بر اساس این گزارش کارشناسان حوزه وقف در این غرفه ها حضور دارند و پاسخگوی سوالات پیرامون وقف و  مشاور و راهنمای مردم استان می باشند.