بمناسبت فرارسيدن سال نو مديران حوزه هاي ارتباطات و فناوري اطلاعات،با نماينده ولي فقيه دراستان و امام جمعه ايلام ديدار و گفتگو كردند.

۳۹e6601f-771f-45e2-aaf7-4cdd48bf8ac6_20160406_144545

به گزارش راسان؛ بيرامي مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات،طاهريان مديركل پست استان،حسن بيگي مديركل ارتباطات زيرساخت،اسدي مديرعامل شركت مخابرات،غانم پور مديريت شعب پست بانك،معاونين و تعدادی از كارشناسان حوزه هاي مربوطه بانماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام دیدار نمودند.

 در این دیدار حجت الاسلام لطفي امام جمعه ايلام، ضمن تبریک سال نو و تقارن آن با ميلاد مسرور بانوي دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار امیدواری كرد:در سال جدید تمامي مديران و مسئولان دستگاههاي اجرايي با نصب العین قرار دادن بيانات و رهنمودهاي مقام معظم رهبري در نامگذاری سال ۹۵ بنام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از هیچ نوع تلاش و کوششی در راه خدمت بی منت به مردم دریغ ننموده و ضمن تسريع در روند امورات كاري آنها و اقدامات لازم،عمل و پيروي از منويات معظم له در اين راستا خواسته هاي بحق و مطالبات آنها را در سرلوحه امورات كاري خود قراردهند.

نماينده ولي فقيه دراستان و امام جمعه ايلام درتكميل مطالب عنوان شده درپيام نوروزي مقام معظم رهبري تصريح كرد و افزود:هنر ما بايد اين باشد كه همواره از فرصت هاي موجود در تمامي زمينه هاي سياسي،اقتصادي،اجتماعي،علمي و فرهنگي استفاده كرده و تهديدهاي احتمالي را هم به فرصت تبديل نماييم.

وي در ادامه به رسالت خطير و وظيفه مهم وحساس وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات درجلوگيري از بروز ناهنجاري هاي اجتماعي در جامعه بدليل استفاده حداكثري از فضاهاي تبادل اطلاعات و شبكه هاي مجازي غير متعارف توسط آحاد جامعه بخصوص نسل جوان و نوپا اشاره كرد وافزود:در اين سال هم همانند ساير سنوات گذشته و از جانب دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب اسلامي تهديدائي وجود دارد لذا همه مسئولان بايد تلاش كنند تا بتوان از فرصتهاي بهينه به بهترين شكل ممكن استفاده نموده تا شاهد رونق اقتصادي و تفاوتهاي محسوسي در كشور نسبت به ادوار گذشته باشيم.

در پايان بيرامي مدير كل ارتباطات و فناوري اطلاعات نيز ضمن تبريك سال نو و به نمايندگي از ساير مديران حوزه ارتباطات در استان گزارش مختصري از عملكردهاي وزارتخانه متبوع و واحدهاي زيرمجموعه را تشريح نمود.