رييس پليس راهنمايي و رانندگي ايلام از راه اندازي مرکز تلفن ۱۲۰ پليس راهنمايي و رانندگي در استان ايلام و شهر مرزي مهران خبر داد.

download

به گزارش راسان خبر؛ رییس راهنمایی و رانندگی ایلام با اعلام اين خبر افزود: مرکز تلفن ۱۲۰ مربوط به دريافت گزارش حوادث ترافيگي در استان ايلام و شهر مرزي مهران آماده پاسخگويي به زائرين ابا عبد الله الحسين(ع)  در اربعين حسيني است.

سرهنگ “نوراله خادم گفت: اين مرکز تلفن از ابتداي آذر ماه مصادف با ۱۰ ماه صفر بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگويي به زائرين حسيني مي باشد.

سرهنگ “خادم “با اشاره به اينکه زائران در استان ايلام ميتوانند هر نوع ترافيک جاده اي و يا حوادث و سوانح احتمالي را با شماره تلفن ۱۲۰ اطلاع دهند، افزود: تلفن هاي ۱۱۰ فوريتهاي پليسي ،۱۲۰حوادث رانندگي۱۲۰ و ۱۹۷ انتقادات و پيشنهادات  پليس ايلام بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگويي به زائرين در ايام اربعين حسيني مي باشند.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي در پايان از زائريني که قصد خروج از مرز بين المللي مهران را دارند توصيه کرد ، با توجه به کوهستاني بودن محور هاي مواصلاتي استان ايلام حتما با صبر و حوصله رانندگي کنند و از هرگونه شتاب و عجله و همچنين ارتکاب تخلفاتي که منجر به حوادث ناگوار مي شود جدا پرهيز کنند.