شهردار صالح آباد در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر  از نبود سردخانه  اموات در این بخش مرکزی  خبر داد. وی گفت: گورستان صالح آباد از یادگارهای گرانبها و جاودان تاریخ ، به ویژه انقلاب اسلامی  است که  فاقد غسالخانه مناسب و سردخانه می باشد و باید برای غسل اموات به شهر ایلام مراجعه کرد. حسین […]

IMG_9583

شهردار صالح آباد در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر  از نبود سردخانه  اموات در این بخش مرکزی  خبر داد.

وی گفت: گورستان صالح آباد از یادگارهای گرانبها و جاودان تاریخ ، به ویژه انقلاب اسلامی  است که  فاقد غسالخانه مناسب و سردخانه می باشد و باید برای غسل اموات به شهر ایلام مراجعه کرد.

حسین پورنادر نبود اعتبار را از مهمترین دلایل تجهیز و بازسازی غسالخانه عنوان کرد و افزود: گورستان صالح آباد بیش از ۴۰ هزار میت را در دل خود جای داده است لذا اختصاص اعتبار برای تکمیل و تجهیز  غسالخانه و ساخت سردخانه نگهداری اموات  در این بخش امری ضروری است.

وي  تصریح کرد: هزينه احداث سردخانه  و تجهیز غسالخانه حدود ۲۰۰ ميليون تومان برآورد شده اما هنوز هيچ اقدامي در زمينه صورت نگرفته است. 

شهردار صالح آباد در پایان از طرح یکسان سازی سطح قبور خبر داد و افزود: با رایزنی های صورت گرفته با معاون عمرانی و قول مساعدت استاندار امیدواریم به زودی شاهد اجرای این طرح در سطح گورستان صالح آباد  باشیم.