مهم‌ترین رویداد رسانه‌ای کشور جمع شدن ۷۰۰ رسانه در زیر یک سقف بود.

DSC01065

راسان خبر_ در سایه موفقیت دولت در مذاکرات هسته ای و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ، بیست و یکمین  نمایشگاه سراسری  مطبوعات،  با حضور اصحاب رسانه سراسر کشور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره)  برگزار گردید.

خانه مطبوعات استان ایلام به همین منظور و طبق روال سال های گذشته فراخوانی را جهت ثبت نام و حضور در این نمایشگاه بین خبرنگاران صادر کرد و قرار شد خبرنگارانی را که تمایل به حضور در نمایشگاه دارند اعلام آمادگی کنند.

تعداد ۲۵ نفر  از خبرنگاران ایلامی  تصمیم به حضور در این  رویداد بزرگ فرهنگی گرفتند و شامگاه روز سه شنبه ۱۹ آبان  راهی بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات شدند .

آنچه که به  فضای نمایشگاه  زیبایی و شکوه خاصی بخشیده بود حضور پر انرژی رییس دولت تدبیر و امید در آیین افتتاحیه  نمایشگاه و ایراد آن سخنان پر معنی و بی سابقه بود که نگاه همه ی سیاسیون و ژورنالیست ها را به نمایشگاه جلب نموده بود.

پرسه زنی در دنیای اطلاع رسانی و با  تفکر بر حجم زیاد  کار خبرنگارانی که در این وادی پرخطر و تدبر  قدم گذاشته بودند و اینکه خیل عظیمی از جوانان و نوجوانان کشورمان  کار کردن بر  لبه تیز تیغ  دنیای اطلاع رسانی را برگزیده اند نگاه بازدید کنندگان را به خود جلب کرده بود.

مصلی بزرگ امام (ره) شاهد فضای رقابتی عکاسان و خبرنگاران برای شکار لحظه ی عکس و خبر، نگاه مسولان و بازیگران کشور را به سوی خود جلب کرده بود . هنرمندانی که سعی داشتند از این شلوغی،  روزی مطبوعات مربوطه خود را  کسب نمایند.

امیدواریم که این گردهمایی بزرگ همواره همدلی  اهالی رسانه کشور را به دنبال داشته باشد.