به گزارش راسان خبر؛  فرمانده انتظامي استان ايلام با بيان اينکه هدف همه ما خدمت به زائران اربعين حسيني است، گفت: مردم در راه اندازي ايستگاه هاي صلواتي با پليس هماهنگي کنند. سردار “علي دولتي”اظهارداشت: يکي از چالش هاي اربعين سال قبل، عدم نظارت بر جانمايي ايستگاه هاي صلواتي در مسير زائران اربعين حسيني بود که […]

images

به گزارش راسان خبر؛  فرمانده انتظامي استان ايلام با بيان اينکه هدف همه ما خدمت به زائران اربعين حسيني است، گفت: مردم در راه اندازي ايستگاه هاي صلواتي با پليس هماهنگي کنند.

سردار “علي دولتي”اظهارداشت: يکي از چالش هاي اربعين سال قبل، عدم نظارت بر جانمايي ايستگاه هاي صلواتي در مسير زائران اربعين حسيني بود که مشکلاتي را براي مردم و پليس ايجاد مي کرد.

وي افزود: امسال با ياري خداوند تعامل خوبي بين نيروي انتظامي و ساير دستگاه ها ايجاد شده و همه دستگاه ها در راستاي خدمت به زائران اربعين حسيني تلاش مي کنند خدمتگزار مردم باشند و در راستاي خدمات رفاهي و انتظامي به زائران عزيز خدمت کنند.

اين مقام انتظامي با اشاره به تشکيل کميته مشارکت هاي مردمي، گفت: اين کميته به زائران هم در داخل کشور و هم در کشور عراق کمک رساني خواهد کرد لذا از شهروندان عزيز مي خواهيم کمک ها و نذورات خود را به اين کميته تحويل دهند تا با مديريت صحيح بتوانند به بهترين نحو از زائران پذيرايي کنند.

وي به راه اندازي ايستگاه هاي پليس در جاده هاي منتهي به پايانه مرزي مهران اشاره کرد و گفت: امسال با جانمايي هاي که صورت گرفته ايستگاه هاي پليس را در مناطقي مستقر کرديم که نيروي پليس علاوه بر محل در ايستگاه هاي صلواتي نيز حضور داشته باشند.

فرمانده انتظامي استان ايلام به مسافران و زائران اربعين حسيني، توصيه کرد: در کشور عراق مقررات مربوط به آن کشور را رعايت و از تردد در مناطق ممنوعه خودداري کنند؛ زائرين عزيز حتماً گذرنامه و ويزا را از مبدأ حرکت خود تهيه کنند و به همراه داشته باشند.

سردار دولتي با بيان اينکه زائران پس از ورود به شهر مهران، خودروهاي خود را در پارکينگ هاي تهيه شده، پارک کنند به آنان توصيه کرد: با توجه به کوهستاني بودن منطقه علاوه بر رعايت سرعت مطمئنه، زنجير چرخ و ساير وسايل جانبي را به همراه داشته باشند.