به گزارش راسان خبر؛ سردار لطفعلی پاک‌بازاظهار کرد: در حال حاضر مرز مهران با ازدحام جمعیت زائران برای خروج از مرز مهران روبه‌رو شده است اما تمام تدابیر امنیتی لازم برای نظم و انضباط در این مرز اندیشیده شده است. وی بابیان اینکه امنیت و نزدیکی مرز مهران باعث شده تا این مرز موردتوجه زوار […]

IMG10281404

به گزارش راسان خبر؛ سردار لطفعلی پاک‌بازاظهار کرد: در حال حاضر مرز مهران با ازدحام جمعیت زائران برای خروج از مرز مهران روبه‌رو شده است اما تمام تدابیر امنیتی لازم برای نظم و انضباط در این مرز اندیشیده شده است.

وی بابیان اینکه امنیت و نزدیکی مرز مهران باعث شده تا این مرز موردتوجه زوار اربعین حسینی قرار بگیرد افزود:امروز نیز در نشست با طرف عراقی در رابطه با موارد مسائلی که در خصوص اربعین حسینی رایزنی‌های لازم صورت گرفت و هر آنچه باعث افزایش خدمت‌رسانی به زوار اربعین باشد موردبحث و بررسی قرار گرفت.

پاک‌باز  در پایان با تأکید بر اینکه تمام دستگاه‌های امنیتی، نظامی، انتظامی و مرزبانی به‌صورت لحظه‌به‌لحظه امور مرز را رصد می‌کنند خاطرنشان کرد: با تمام توان پای‌کار هستیم که زائران با خیال آسوده از مرز مهران تردد کنند.