به گزارش راسان خبر؛ دکتر علیرضا خنفری از افتتاح و راه اندازی بزرگترین شهرک سلامت در غرب کشور  در آینده ی نزدیک خبر داد. وی ادامه داد: باراه اندازی این شهرک می توان در جهت رفاه و  سپری کردن دوران نقاهت توریست های خارجی قدم های مثبتی  برداشته شود. وی افزود: استان ایلام با توجه به […]

 

IMG_4537

به گزارش راسان خبر؛ دکتر علیرضا خنفری از افتتاح و راه اندازی بزرگترین شهرک سلامت در غرب کشور  در آینده ی نزدیک خبر داد.

وی ادامه داد: باراه اندازی این شهرک می توان در جهت رفاه و  سپری کردن دوران نقاهت توریست های خارجی قدم های مثبتی  برداشته شود.

وی افزود: استان ایلام با توجه به ۴۳۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق، طبیعت بکر و خواص درمانی و هوای پاک استعداد تبدیل شدن به قطب گردشگری، اکوتوریسم و توریسم درمانی را دارد لذا بایستی در این راستا گام های مثبتی برداشته شود.

وی ضمن اعلام آمادگی شرکت گردشگری سفر سلامت آلامتو برای سرمایه گذاری دراستان بیان کرد: این شرکت برای سرمایه گذاری در زمینه های صادرات تجهیزات پزشکی، ساخت بیمارستان فوق تخصصی و مشارکت در موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش ایران و نیز توسعه گردشگری آمادگی خود را اعلام می دارد.

وی ادامه داد: ظرفیت ها و پتانسیل های مناسبی برای سرمایه گذاری در کشور وجود دارد که سرمایه گذاران بایستی تلاش کنند از وجود این فرصت ها در مناطق محروم استفاده کنند.

وی  در ادامه  به نمایش گذاشتن توسعه تاریخ طبیعی ایران را  برای دانشگاهیان، نخبگان، گردشگران داخل و خارج کشور و  شناسایی قابلیت ها  در سطوح بین المللی  را امری ضروری قلمداد کرد.

مدیرعامل شرکت گردشگری سفر سلامت آلامتو در پایان با اشاره به موفقیت های این شرکت  در حوزه گردشگری و  سلامت در کشورهای حوزه خلیج فارس گفت: تلاش می کنیم  با سرمایه گذاری در استان ایلام از  فرصت های مرزی و قابلیت های صادراتی  به کشور های همسایه در جهت  توسعه  گام های اساسی برداشته شود.

لازم به ذکر است  شرکت سفر سلامت آلامتو در حوزه گردشگری سلامت در کشورهای عمان، عراق، کویت و اقلیم کردستان عراق فعال بوده که در کشور عمان با سرمایه گذاری شخصی اقدام به احداث یک بیمارستان فوق تخصصی نموده است .