مدیرکل سازمان هواشناسی ایلام در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با اعلام این خبر بیان کرد:  بارش  باران شدید که از ساعتی پیش در بیشتر مناطق استان ایلام بویژه شهرستان مرزی مهران آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر شده است. وی گفت: همچنین بارش باران در یک ساعت گذشته  تا کنون در شهرستان مهران بیش […]

download

مدیرکل سازمان هواشناسی ایلام در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با اعلام این خبر بیان کرد:  بارش  باران شدید که از ساعتی پیش در بیشتر مناطق استان ایلام بویژه شهرستان مرزی مهران آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر شده است.

وی گفت: همچنین بارش باران در یک ساعت گذشته  تا کنون در شهرستان مهران بیش از  ۶ میلیمتر گزارش شده است.

وی در ادامه گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته به ترتیب شهرستان های آبدانان با ۱۳۶ ، بدره ۱۱۳، دره شهر ۱۰۵، دهلران۴۸ و مهران ۲۰ میلیمتر  بیشترین بارندگی را داشته اند.

شیخ الملوکی افزود: بارش باران از اواخر امشب در استان قطع و از اوایل هفته آینده با موج تاره ی وارد استان شده  که با کاهش دما همراه بوده و احتمال بارش برف در استان زیاد خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی ایلام در پایان تاکید کرد: با توجه به بارش باران و  ایجاد مه غلیظ  و کاهش دید در استان و گردنه های مواصلاتی زائرین با احتیاط رانندگی کنند تا خدا نکرده شاهد تصادف نباشیم.