بهروز حیدرزاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین خبرنگاران استان، اداره کل ورزش و جوانان با معرفی این افراد به باشگاه های طرف قرارداد از تخفیف  ۵۰ درصدی برخوردار خواهند شد. وی افزود: در این راستا […]

بهروز حیدرزاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام روز چهارشنبه در گفتگو با راسان خبر در ایلام گفت: به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین خبرنگاران استان، اداره کل ورزش و جوانان با معرفی این افراد به باشگاه های طرف قرارداد از تخفیف  ۵۰ درصدی برخوردار خواهند شد.
وی افزود: در این راستا خبرنگاران خانم و آقای  سطح استان می توانند با ارائه کارت خبرنگاری  ازاین مکان های ورزشی  استفاده کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان خاطرنشان کرد: خبرنگاران شهرستان ها نیز  با مراجع به ادارات ورزش و جوانان مربوطه از این تخفیف۵۰ درصدی برخوردار خواهند شد.
وی اظهار داشت: سال گذشته ۲۰۰ مجوز ساخت، راه اندازی و تاسیس  باشگاه های ورزشی خصوصی در سطح استان  صادر  و زمینه اشتغالزایی بیش از ۴۰۰ نفر از فارغ التحصلان تربیت بدنی  جویای کار   در این مکان ها فراهم شد.
وی ادامه داد:  بیش از ۴۰۰ باشگاه ورزشی خصوصی و دولتی تحت نظر اداره کل ورزش و جوانان در سطح استان فعالیت می کنند.
به گفته حیدرزاده، ۳ هزار ۵۰۰ ورزشکار سازمانه یافته در استان فعال می باشند.