مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه  ایلام در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی (ع)با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته وقف ششمین همایش وقف و رسانه با حضور اصحاب رسانه ایلام برگزار می شود. حمدالله دارابی گفت: در این همایش که […]

 

۷۱۶۱۴۱

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه  ایلام در گفتگو با پایگاه خبری راسان خبر با تسلیت به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی (ع)با اعلام این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته وقف ششمین همایش وقف و رسانه با حضور اصحاب رسانه ایلام برگزار می شود.

حمدالله دارابی گفت: در این همایش که (سه شنبه۱۷ آذر)  برگزار خواهد شد از اصحاب قلم که در حوزه وقف و بقاع متبرکه بیشترین همکاری را با این اداره کل داشته اند، تجلیل می شوند.

وی بیان کرد: پس از جمع آوری آثار فعالان رسانه ای در حوزه وقف و بقاع متبرکه در بخش های صدا سیما، هفته نامه محلی و منطقه ای،  خبرگزاری ها، روزنامه سراسری و  سایت ها معرفی و تقدیر می شوند.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه ایلام در پایان گفت: با توجه به  فراخوانی که در این مورد در بین اصحاب رسانه انتشار داده شده است  فعالان رسانه ای استان  تا یک شنبه هفته جاری(۱۵ آذر) فرصت دارنند آثار مکتوب خود را  به روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تحویل داده تا پس از داوری نفرات برگزیده اتخاب شوند.