به گزارش راسان؛  جهانی  با بیان این مطلب اظهار داشت : حمل بارهاي نامتعارف از نظر ابعاد و وزن مستلزم دريافت پروانه عبور بارهاي ترافيكي مي باشد و در این راستا  اداره کل حمل و نقل و پایانه های  اقدام به صدور پروانه عبور بارهاي ترافيكي مي نمايد. وی ادامه داد: در اين پروانه عبور […]

download

 به گزارش راسان؛  جهانی  با بیان این مطلب اظهار داشت : حمل بارهاي نامتعارف از نظر ابعاد و وزن مستلزم دريافت پروانه عبور بارهاي ترافيكي مي باشد و در این راستا  اداره کل حمل و نقل و پایانه های  اقدام به صدور پروانه عبور بارهاي ترافيكي مي نمايد.

وی ادامه داد: در اين پروانه عبور محدويت هايي اعم از مسير حركت كاميون، ساعت حركت و نيز ملزومات مورد نياز  درج شده است كه راننده بايد رعايت كند .

 وی گفت : درسال ۹۴ تعداد ۱۳۶۰ عدد پروانه عبور برای بارهای ترافیکی دراستان ایلام صادر شده است که نسبت مشابه سال قبل ۱۸ در صد کاهش داشته است .

 جهانی  در خاتمه افزود : بارهاي ترافيكي، به بارهايي اطلاق مي‌شود كه ابعاد آنها خارج از ابعاد استاندارد و غير قابل تفكيك (در راستاي ترافيكي ) باشد ولي بنا به شرايط ناگزير از حمل آنها هستند، درنتيجه بايد ازسازمان حمل‌ونقل مجوزهاي لازم را كسب كنند .