مشاور ارشد دبیر کل مرکز حامی ایثارگران غرب کشور،( استان ایلام) در گفتگو با راسان خبر مهمترین اهداف راه اندازی این تشکل را خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه عنوان کرد. محمد طاهر رحیمی نژاد، در ادامه، اهداف این تشکل  را مهم ارزیابی کرد و  گفت: مرکز حامی ایثارگران مرزنشینان غرب کشور( استان ایلام)  دراستانه […]

download-(2)

مشاور ارشد دبیر کل مرکز حامی ایثارگران غرب کشور،( استان ایلام) در گفتگو با راسان خبر مهمترین اهداف راه اندازی این تشکل را خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه عنوان کرد.

محمد طاهر رحیمی نژاد، در ادامه، اهداف این تشکل  را مهم ارزیابی کرد و  گفت: مرکز حامی ایثارگران مرزنشینان غرب کشور( استان ایلام)  دراستانه اولین سالگرد تاسیس خود مهمترین موفقیت ها و اهداف این تشکل را ارائه خدمات مستقیم و غیر مستقیم به اعضای خود  در قالب واگذاری خودرو، تحویل واحد مسکونی، خدمات ورزشی، غذایی و گردشگری و غیره نام برد.

وی همچنین ارائه مشاوره به دارندگان کارت عضو را  از دیگر  اهداف این شرکت نام برد.

رحیمی نژاد، در بخش دیگری از سخنان خود مهمترین اهداف این تشکل را ارضا نمودن خواسته های دارندگان کارت در بحث اشتغال عنوان کرد.

وی در ادامه از حمایت شنبه زاده، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان ایلام جهت رهنمودهای به موقع و حمایت وی از این تشکل تشکر و قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به سقف مشخص شده ثبت نام اعضا(ده هزار نفر) خوشبختانه این تعداد از مرز خود عبور کرده است که این نوید به نوبه ی  خود نشان از درایت مردم ولایت مدار استان ایلام می باشد.

مشاور ارشد دبیر کل مرکز حامی ایثارگران ایلام جایگاه  اعضای دارندگان کارت عضور را ویژه خواند و گفت: این افراد همواره می توانند با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با شرکت از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

رحیمی نژاد در پایان از مردم استان درخواست کرد جهت عضویت در این تشکل با پرداخت مبلغ ۱۳۶۰۰ تومان نزد بانک تجارت و همراه داشتن  دو قطعه عکس، کپی شناسنامه و کارت ملی به دفاتر پست سراسر استان ایلام مراجعه و یا با تماس با شماره تلفن ۰۸۴۳۳۳۶۶۳۴۳ از خدمات این شرکت اطلاع پیدا کنند.