به گزارش راسان خبر؛ سردار “سعيد منتظرالمهدي جمعه شب در بازديد از پايانه مرزي مهران با تاکيد بر همراه داشتن گذرنامه و ويزا براي زوار اربعين ،گفت: تردد زائران در مرز مهران با نظم و امنيت کامل در جريان است. وی افزود:  خوشبختانه هم اکنون تردد زائران در مرز بين المللي مهران با نظم و […]

۲۶۱۸۹_۶۷۵

به گزارش راسان خبر؛ سردار “سعيد منتظرالمهدي جمعه شب در بازديد از پايانه مرزي مهران با تاکيد بر همراه داشتن گذرنامه و ويزا براي زوار اربعين ،گفت: تردد زائران در مرز مهران با نظم و امنيت کامل در جريان است.

وی افزود:  خوشبختانه هم اکنون تردد زائران در مرز بين المللي مهران با نظم و امنيت کامل در جريان است و هيچ مشکلي مشاهده نمي شود.

وي بيان داشت: زيرساختهاي مناسب در پايانه مرزي باعث شده تردد زوار در اين مرز عادي باشد و با حضور نيروهاي انتظامي نظم کامل در پايانه نيز برقرار شده است.

معاون اجتماعي ناجا با اشاره به اينکه نيروي انتظامي با تمامي تجهيزات و نيروهاي رده هاي مختلف انتظامي در مرز مهران حضور دارد،گفت: البته ديگر دستگاه هاي اجرايي استان و سپاه در زمينه تامين نظم و امنيت با نيروي انتظامي همکاري دارند.

سخنگوي ناجا عنوان کرد: يکي از مهمترين تاکيدات مسئولان ارشد کشور بحث داشتن پاسپورت و ويزا براي زوار اربعين است که خوشبختانه تاکنون بيشتر زوار در مرز به اين قانون احترام گذاشته اند.

وي افزود: همانگونه که براي تردد زوار به خاک عراق برنامه هاي لازم صورت گرفته، براي بازگشت زوار نيز تمهيدات لازم پيش بيني شده است.

سردار منتظرالمهدي در پایان با تاکيد بر اين نکته که حتما زوار با داشتن ويزا و گذرنامه به مرزهاي کشور و مرز مهران مراجعه کنند، گفت: اگر کساني داراي ويزا و گذرنامه نيستند حتما با مراجعه به مرکز استان نسبت به اخذ رواديد اقدام کنند.