به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین امیری معاون فرهنگی دادگستری استان ایلام ظهر سه شنبه در مراسم محفل انس با قران کریم به مناسبت  میلاد امام حسن مجتبی(ع)  برگزار شد گفت: قرآن، روح ماه رمضان است که در کالبد آن دمیده شده، و ارزش و عظمت آن را چند برابر کرده است. […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین امیری معاون فرهنگی دادگستری استان ایلام ظهر سه شنبه در مراسم محفل انس با قران کریم به مناسبت  میلاد امام حسن مجتبی(ع)  برگزار شد گفت: قرآن، روح ماه رمضان است که در کالبد آن دمیده شده، و ارزش و عظمت آن را چند برابر کرده است.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین شیوه‌های انس با قرآن تلاوت آیه است و نباید فقط  مختص ماه مبارک رمضان باشد و برای نزدیکی بیشتر به خداوند متعال باید روزانه بیش از ۵۰  آیه از قران کریم  تلاوت شود.
 معاون فرهنگی دادگستری استان  بیان داشت: بخش اعظم برکات ماه رمضان، در رابطه با قرآن است، و در این ماه باید بذر دستورهای نورانی قرآن را در مزرعه دل ها کاشته و قوت قلبمان را در پرتو برکات قرآنی این ماه، بیمه کنیم.
وی اضافه کرد:  ثواب خواندن یک آیه از قران در ماه رمضان با ختم قران در ماه های دیگر برابر است.
حجت الاسلام امیری خاطرنشان کرد: برگزاری محافل  انس با قران کریم می تواند آثار معنوی کلام نور و ترویج فرهنگ قرآنی را به خصوص در بین نسل جوان به دنبال داشته باشد.