به گزارش راسان؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه امروز شهر ایلام  به فرمان امسال رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: فرمان رهبری نباید دچار آسیب و چالش شود. اولین آسیب این فرمان، شعارزدگی است.  اقتصاد مقاومتی یک موضوع اصلی و […]

download-(2)

به گزارش راسان؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه امروز شهر ایلام  به فرمان امسال رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و گفت: فرمان رهبری نباید دچار آسیب و چالش شود. اولین آسیب این فرمان، شعارزدگی است.

 اقتصاد مقاومتی یک موضوع اصلی و کلیدی بوده که توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان یک ضرورت و اولویت در قالب یک فرمان نمادین مطرح شده است.

وی تصریح کرد: معتقدیم همه دستگاه‌ها در تکرار شعار سال به ضرورت اجرا و تحقق آن اقدام عملی داشته باشند و موانع سر راه تحقق این فرمان را با اقدام و عمل بردارند، همچنین یکی از موانع بزرگ در اجرای اقتصاد مقاومتی، مفاسد اقتصادی به ویژه ورود کالاهای قاچاق بوده که بلای جان صنعت و عامل اصلی تعطیلی بنگاه‌های تولیدی در کشور شده است.

لطفی،  در پایانیسخنانش به ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ارتش رژیم شاهنشاهی که پیکره اصلی آن را جوانان برومند و خانواده‌های مسلمان و اغلب انقلابی تشکیل می‌داد، به ندای آسمانی رهبر انقلاب امام راحل لبیک گفتند و هم‌صدا با ملت در براندازی نهایی رژیم پهلوی به دژ محکم و ارتش انقلابی پیوستند و امروز ارتش حافظ نام انقلابی است.