به گزارش راسان خبر؛ عمران خودآموزد با بیان اینکه ٤٨٣ ناشر برای شرکت در نمایشگاه ایلام اعلام آمادگی کرده اند، اظهار کرد: این ناشران از طریق موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران مجوز حضور در نهمین نمایشگاه کتاب ایلام را اخذ کردند. وی ادامه داد: از مجموع غرفه های نمایشگاه ١٨ غرفه مربوط به ناشران استان […]

۳۲۳۳۰۱_orig

به گزارش راسان خبر؛ عمران خودآموزد با بیان اینکه ٤٨٣ ناشر برای شرکت در نمایشگاه ایلام اعلام آمادگی کرده اند، اظهار کرد: این ناشران از طریق موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران مجوز حضور در نهمین نمایشگاه کتاب ایلام را اخذ کردند.
وی ادامه داد: از مجموع غرفه های نمایشگاه ١٨ غرفه مربوط به ناشران استان ایلام است که در اختیار نمایندگان ناشران سراسری در استان، خانه مطبوعات، ستاد اقامه نماز، کانون های مساجد، ناشران دانشگاه ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد.
خودآموز تاکید کرد: علاوه بر این، موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران شرایطی را فراهم کرده تا ٢٠ ناشر را که امکان حضورشان در نمایشگاه بصورت غرفه مجزا میسر نبوده است در قالب یک غرفه و به صورت متمرکز آثار خود را عرضه کنند.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام افزود: این نمایشگاه پنجشنبه (سوم دی) در فضایی به گستره سه هزار و ٦٠٠ متر در سوله اداره کل غله استان ایلام با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد، مدیر عامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و مسئولان استان ایلام گشایش می یابد.
وی گفت: این نمایشگاه تا ٩ دی در دو نوبت صبح از ساعت ٩ تا ١٢ و عصرها از ساعت ١٥ تا ١٩ پذیرای علاقه مندان به حوزه کتاب است ضمن اینکه در حاشیه نمایشگاه برنامه های جانبی نظیر برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست تخصصی نقد کتاب نیز برنامه ریزی شده است.
هشتمین نمایشگاه سراسری کتاب سال ٩١ در استان ایلام برگزار شد ولی در سه سال قبل به علت عدم تامین منابع مالی امکان برگزاری این نمایشگاه فراهم نشد.