به گزارش راسان؛ فرمانده انتظامي استان ايلام گفت: نيروي انتظامي، حافظ واقعي حقوق شهروندي و بازوي توانمند نظام در پيشگيري از جرايم و آسيب هاي اجتماعي است. وي اظهار داشت: پليس به سهم خود در جهت برقراري نظم و امنيت در جامعه و پيشگيري از جرم و مقابله با آسيب هاي اجتماعي گام بر مي […]

download

به گزارش راسان؛ فرمانده انتظامي استان ايلام گفت: نيروي انتظامي، حافظ واقعي حقوق شهروندي و بازوي توانمند نظام در پيشگيري از جرايم و آسيب هاي اجتماعي است.

وي اظهار داشت: پليس به سهم خود در جهت برقراري نظم و امنيت در جامعه و پيشگيري از جرم و مقابله با آسيب هاي اجتماعي گام بر مي دارد.

سردار دولتي، يکسان بودن تمام مردم در برخورداري از حقوق شهروندي را محور اصلي قانون گرايي در جامعه دانست و گفت: قانون، ملاک حفظ امنيت در جامعه و محور مجازات براي مجرمان است.

وي تصريح کرد: انقلاب اسلامي يک انقلاب مکتبي و ديني است که مردم با بهره گيري از اعتقادات و ارزش هاي ديني با تهاجم فرهنگي دشمنان مقابله مي کنند.

اين مقام ارشد انتظامي، با ابراز رضايت از همراهي مردم با پليس در ايام نوروز گفت: با مشارکت مردم در نوروز امسال، موفقيت هاي خوبي براي پليس حاصل شد.

فرمانده انتظامي استان ايلام با تاکيد بر حفظ نظم و امنيت در جامعه خاطر نشان کرد: با توجه به نامگذاري سال به نام “اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل” از سوي مقام معظم رهبري، پليس برنامه و اقدامات خود را در زمينه مبارزه با قاچاق کالا، کاهش جرائم و رضايتمندي مردم با محوريت تحقق شعار “معظم له” در دستور کار خود قرار خواهد داد.