به گزارش راسان خبر؛ امیدعلی سبزی اظهار کرد: این کاروان در پایانه مرزی مهران با ایجاد موکب تا پایان اربعین به زائران خدمات ارائه می کند. وی گفت: این کاروان ۸ نفره با ایجاد و برپایی چادرهای پذیرایی از زائران بصورت شبانه روز مشغول به خدمت خواهد شد. فرماندار دهلران افزود:با این کاروان که به […]

۲۹۸۷۱۲۳-۴۶۶۰۱۱۹[۱]_۲۳۸۸۶

به گزارش راسان خبر؛ امیدعلی سبزی اظهار کرد: این کاروان در پایانه مرزی مهران با ایجاد موکب تا پایان اربعین به زائران خدمات ارائه می کند.

وی گفت: این کاروان ۸ نفره با ایجاد و برپایی چادرهای پذیرایی از زائران بصورت شبانه روز مشغول به خدمت خواهد شد.
فرماندار دهلران افزود:با این کاروان که به همت فرمانداری و شرکت نفت و گاز غرب آماده ارائه خدمات به زائران در مرز مهران است نیروهای امدادی هلال احمر دهلران نیز حضور دارند.
سبزی از برپایی چادرهای پذیرایی از زائران اربعین در ورودی شهر دهلران خبر داد و افزود: در این مکان که زیرساخت های آن نیز فراهم است مردم و مسئولان آماده پذیرایی از زائرانی است که از شهر دهلران عبور و مرور می کنند.
وی تصریح کرد: شهرداری دهلران، نیروهای سپاه، هلال احمر، بهداشت و درمان و مردم با برپایی چادرهایی آماده هستند تا بصورت رایگان خدمات به زائران را انجام دهند.
فرماندار دهلران با اشاره به عبور ۲۵ درصد زائران اربعین عازم مهران از این شهرستان گفت:با همت دستگاه های اجرایی شهرستان، برپایی چادرها و پارکینگ و محل پذیرایی از آنها در این مکان مهیا می باشد.

سبزی بر ضرورت بسیج امکانات و استفاده از همه ظرفیت ها در بخش های اسکان، تغذیه، ترابری، بهداشت و درمان و اهتمام همه اعضای مرتبط در خدمات دهی بیشتر به زائرین حسینی تاکید کرد