یاراله نصیری مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام  روز یک شنبه در گفتگو با راسان خبر گفت: کارخانه فولاد «نورد ایوان» که در زمینه تولید انواع میلگرد آجدار در شهرستان ایوان فعالیت داشت،  به دلیل مشکلات ناشی از اختلاف سهامداران تعطیل شده  که تلاش می شود با همکاری دستگاه های مربوطه و قضایی […]

یاراله نصیری مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام  روز یک شنبه در گفتگو با راسان خبر گفت: کارخانه فولاد «نورد ایوان» که در زمینه تولید انواع میلگرد آجدار در شهرستان ایوان فعالیت داشت،  به دلیل مشکلات ناشی از اختلاف سهامداران تعطیل شده  که تلاش می شود با همکاری دستگاه های مربوطه و قضایی این شهرستان مشکل به زودی رفع شود.

وی افزود:‌ ۴۵ کارگر  این کارخانه که  بعد از تعطیلی بیکار شدند برای گذران زندگی تا فراخوان مجدد کار بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد.
مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت استان بیان داشت:  براساس پایش انجام شده  در سال‌جاری  بیش از ۷۰ درصد واحد‌های صنعتی داخل و خارج شهرک های صنعتی استان فعال است.
وی بیان داشت:  برگزاری جلسات متعدد با همکاری دستگاه های اجرایی مربوطه سبب می سود مشکلات واحد‌های تولیدی بررسی و  رفع شود.
وی ادامه داد: در سال رونق تولید  واحد‌های صنعتی راکد یا نیمه فعال  یکی پس از دیگری  فعال می شود، دو کارخانه  «فنر فجر» و «الکل بدره » که پس از چند سال وقفه تعطیل بودند به زودی به چرخه تولید باز خواهند گشت.
به گفته نصیری، بیش از ۱۰ هزار کارگر در سطح واحد‌های صنعتی استان مشغول به کار می باشند.