به گزارش راسان؛  رئيس پليس راه استان از توقيف يک دستگاه کاميون با خلافي ۴۰ميليون ريالي خبر داد که با اطلاع از بدهي خود، قصد فرار از دست ماموران را داشت که با شگردهاي پليسي مجبور به توقف شد. سرهنگ “محسن ناصري” گفت: ماموران پليس راه ايلام مستقر در محور “ايلام-مهران” يک دستگاه کاميون را […]

toghif_kamion1

به گزارش راسان؛  رئيس پليس راه استان از توقيف يک دستگاه کاميون با خلافي ۴۰ميليون ريالي خبر داد که با اطلاع از بدهي خود، قصد فرار از دست ماموران را داشت که با شگردهاي پليسي مجبور به توقف شد.

سرهنگ “محسن ناصري” گفت: ماموران پليس راه ايلام مستقر در محور “ايلام-مهران” يک دستگاه کاميون را به علت انجام حرکات غير متعارف، توقيف کردند.

وي ادامه داد: راننده اين خودرو که پس از اعلام ايست پليس قصد فرار از دست ماموران را داشت در تعقيب و گريزي يک ساعته دستگير شد.

رئيس پليس راه ايلام گفت: بررسي هاي اوليه پليس، مشخص کرد اين خودرو با خلافي ۴۰ ميليون ريالي پرداخت نشده که راننده با آگاهي از اين خلافي قصد داشت از دست پليس بگريزد.

وي افزود: اين کاميون پس از توقيف، روانه پارکينگ شد و تا زمان پرداخت بدهي هاي خود در توقيف خواهد ماند و همچنين به علت  بي توجهي به دستور ايست و فرار از دست ماموران به اين تخلف نيز جداگانه رسيدگي خواهد شد.

رئيس پليس راه ايلام افزود: تامين نظم و امنيت ترافيکي در جاده هاي برون شهري به منظور حفظ جان و مال شهروندان از گزند حوادث و تخلفات اندک رانندگان حادثه ساز بر عهده پليس راه است و اين يگان با استفاده از سازوکارهاي قانوني و تجهيزات وامکانات به صورت شبانه روز و بدون وقفه در جاده ها حضور دارد و اين ماموريت مهم خود را به نحو احسن و بدون اغماض اجرا مي کند و اجازه نمي دهيم چنين رانندگاني جاده ها را براي سايرين نا ايمن کنند.