به گزارش راسان خبر؛ مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام با اعلام این خبر گفت : نظر به ارائه خدمات بهتر در تردد زوار عتبات عالیات در اربعین حسینی و بازگشت از کربلا کارکنان منطقه در راستای سوخت رسانی به خودروهای زوار در آمادگی کامل به سر میبرند و در صورت نیاز به فرآورده […]

arbain4

به گزارش راسان خبر؛ مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام با اعلام این خبر گفت : نظر به ارائه خدمات بهتر در تردد زوار عتبات عالیات در اربعین حسینی و بازگشت از کربلا کارکنان منطقه در راستای سوخت رسانی به خودروهای زوار در آمادگی کامل به سر میبرند و در صورت نیاز به فرآورده بنزین و نفتگاز این منطقه آمادگی کامل در جهت تامین به موقع سوخت را دارد.

وی گفت : کارکنان منطقه با امید به اینکه بتوانند سهم ناچیزی در خدمات رسانی و ساماندهی ورود زائران عتبات عالیات در شهرستان مهران داشته باشند ضمن تامین سوخت تمامی مجاری عرضه استان ، آماده سوخت رسانی به وسایل نقلیه می باشند.

چاغروندی از آمادگی کامل ۸ جایگاه (کوثر ، نجم الثاقب ، حاجی بیگی ، طلوع ، تعاون روستایی صالح آباد ، رحیمی ، رفیعی زاده و جایگاه CNG شهرداری مهران) و همچنین استقرار ۴ جایگاه سیار در مسیر ایلام تا مرز مهران خبرداد و گفت: دو باب از جایگاه های سیار فعال و آماده به کار می باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد هم اکنون چند اکیپ از همکاران ستادی و عملیاتی در حال نصب بنرهای اطلاعات مربوط به جایگاه ها و راه اندازی تجهیزات ایمنی و آتش نشانی جایگاه ها می باشند تا به امید خدا همچون سنوات گذشته مشکلی در تردد زوار و خدمات رسانی به ایشان نداشته باشیم.

در پایان گفتنی است شرکت ملی پخش منطقه ایلام با همت و همکاری کارکنان شرکت اقدام به برپایی موکب جهت پذیرایی از مهمانان مرقد اباعبدالله الحسین نموده که این موکب تا بازگشت زوار از کربلای معلا دایر می باشد.