به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام در این بارهگفت: تاکنون ۴ هزار و ۳۰۰  کارت سلامت  برای رانندگان ناوگان عمومی استان ایلام صادر شد. وی افزود: با توجه به الزامی بودن کارت هوشمند فعالیت رانندگان حرفه ای در بخش حمل و نقل جاده […]

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام در این بارهگفت: تاکنون ۴ هزار و ۳۰۰  کارت سلامت  برای رانندگان ناوگان عمومی استان ایلام صادر شد.

وی افزود: با توجه به الزامی بودن کارت هوشمند فعالیت رانندگان حرفه ای در بخش حمل و نقل جاده ای، دارا بودن کارت صحت و سلامت از جمله شرایط دریافت کارت مذکور می باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام  اظهار داشت: ۲ مرکز تخصصی طب کار جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان جاده ای  استان زیر نظر این اداره کل مشغول به فعالیت می باشند.

وی ادامه داد:در این مراکز آزمایشاتی از قبیل: بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون و غیره جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می شود.