به گزارش راسان؛ مدیر عامل آبفای استان ایلام از آبرسانی سیار به تفرجگاه های استان ایلام در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: در حال حاضر به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان ایلام به صورت سیار آبرسانی می‌شود. مهندس بیرنوندی بیان داشت: هر ساله با آغاز سال جدید و ایام نوروز  شرکت آب […]

۱۳۹۵۱۷-۳۳۳۳۳۳۳۳۳۳

به گزارش راسان؛ مدیر عامل آبفای استان ایلام از آبرسانی سیار به تفرجگاه های استان ایلام در ایام نوروز ۹۵ خبر داد و گفت: در حال حاضر به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان ایلام به صورت سیار آبرسانی می‌شود.

مهندس بیرنوندی بیان داشت: هر ساله با آغاز سال جدید و ایام نوروز  شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با آبرسانی سیار به مسافران و گردشگرانی که به استان ایلام سفر می‌کنند ارائه خدمت می‌کند.

وی افزود: در ایام نوروز به منظور رفاه حال مسافران وگردشگران با انتخاب مسیر اصلی آنها در محل تفرجگاه ها و مناطق گردشگری با تانکرهای آبرسانی سیار، آب مورد نیاز در اختیار گردشگران و مسافران نوروزی قرار می گیرد.

مهندس بیرنوندی اظهار داشت: هدف از این آبرسانی سیار تامین بخشی از آب شرب بهداشتی، سالم و مطمئن برای مسافرین و گردشگران بود که با استقبال خوب و چشمگیری روبرو گردید.

وی خاطر نشان کرد: در تعطیلات نوروزی اکیپهای مختلف تعمیر و نگهداری و رسیدگی به حوادث در حالت آماده باش هستند تا در صورت نیاز، خدمات رسانی داشته باشند.