به گزارش راسان؛ معاون اجتماعي مرزباني استان ايلام از آشنا نمودن نسل خردسال با اقدامات مرزباني توسط کارشناس مرزباني خبر داد. سرگرد “قدرت مهري” معاون اجتماعي مرزباني استان  با اعلام اين خبر اظهار داشت: بر اساس تدابير ابلاغي بخش آموزش همگاني اين معاونت وظيفه آگاه سازي خردسالان، نوجوانان و جوانان در مقاطع مختلف تحصيلي را […]

ooo

به گزارش راسان؛ معاون اجتماعي مرزباني استان ايلام از آشنا نمودن نسل خردسال با اقدامات مرزباني توسط کارشناس مرزباني خبر داد.

سرگرد “قدرت مهري” معاون اجتماعي مرزباني استان  با اعلام اين خبر اظهار داشت: بر اساس تدابير ابلاغي بخش آموزش همگاني اين معاونت وظيفه آگاه سازي خردسالان، نوجوانان و جوانان در مقاطع مختلف تحصيلي را بر عهده دارد لذا در اين راستا کارشناس آموزش همگاني اين معاونت به مرکز پيش دبستاني کوثر شهرستان ايلام اعزام تا آنان را با اقدامات و عملکرد مرزباني آشنا نمايد.

معاون اجتماعي در ادامه تصريح کرد: کارشناس اعزامي پس از هماهنگي و تعامل با سازمان بهزيستي استان در مرکز پيش دبستاني کوثر حاضر و در جمع خردسالان از مباحث مرز و مرزباني ، امنيت و مرزداران، پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي مطالبي عنوان نمود.

سرگرد “مهري” افزود: پس از پايان صحبت هاي کارشناس اعزامي به همه خردسالان حاضر به رسم يادبود ماکت هواپيما با نماد مرزباني اهدا گرديد که موجب شادي آنان را فراهم ساخته و مربيان مربوطه ضمن ابراز خرسندي از حضور مرزداران در مهد خود از تلاش و کوشش شبانه روزيشان تقدير بعمل آورد.