به گزارش راسان؛ در این مراسمات که رؤسای زندانها ، سایر مسئولین اداره کل و سربازان وظیفه نیز حضور داشتند ، برنامه های متنوع فرهنگی،ورزشی،هنری،قرآنی و… اجرا گردید. اجرای برنامه های ورزشی ،فرهنگی ،هنری،قرآنی و … در زندانها ایلام شور و نشاط را برای مددجویان بوجود آورده است و مددجویان ضمن برگزاری مسابقات ، از […]

به گزارش راسان؛ در این مراسمات که رؤسای زندانها ، سایر مسئولین اداره کل و سربازان وظیفه نیز حضور داشتند ، برنامه های متنوع فرهنگی،ورزشی،هنری،قرآنی و… اجرا گردید.

اجرای برنامه های ورزشی ،فرهنگی ،هنری،قرآنی و … در زندانها ایلام شور و نشاط را برای مددجویان بوجود آورده است و مددجویان ضمن برگزاری مسابقات ، از اوقات فراغت خود به نحو احسن استفاده می کنند. این مسابقات از  ۲۸ اسفند ماه سال گذشته شروع و تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت و در اختتامیه این جشنواره فرهنگی-ورزشی از نفرات برتر در رشته های مختلف با اهداء جوایز تقدیر خواهد شد .
اکبر محبی مدیرکل زندانهای استان ایلام  هدف از برگزاری چنین برنامه هایی را کاهش آسیب رفتارهای پر خطر در بین کلیه گروه های هدف خواند و اظهار داشت: در ایام نوروز نیاز به اجرای برنامه های متنوع در زندانها از قبل ملموس تر می باشد زیرا دوری از خانواده و جامعه در این ایام بیشتر احساس می گردد و فشار روحی روانی مضاعف می شود.
مدیر کل زندانهای استان ایلام گفت: اجرای برنامه های فرهنگی – ورزشی در رشته های مختلف زمینه ساز بازسازی شخصیت زندانیان است و در نهایت بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه را فراهم می سازد .در پایان محبی برپایی چنین مراسماتی  را در ایجاد روحیه جوانمردی و حس نوع دوستی مثمر ثمر دانست و اجرای هدفمند و مستمر آن را در طول سال نقش آفرین خواند.

IMG-20160322-WA0001 IMG-20160322-WA0003