به گزارش راسان خبر؛ فرمانده انتظامي شهرستان سيروان از دستگيري افرادي خبر داد که با شيوه هاي مختلف ، کارت هاي عابر بانک افراد سالخورده و بي سواد را به سرقت برده و از آن ها کلاهبرداري مي کردند. سرهنگ” ابوالقاسم ايمان پور” گفت: در پي وقوع يک فقره کلاهبرداري و برداشت غير مجاز از […]

download

به گزارش راسان خبر؛ فرمانده انتظامي شهرستان سيروان از دستگيري افرادي خبر داد که با شيوه هاي مختلف ، کارت هاي عابر بانک افراد سالخورده و بي سواد را به سرقت برده و از آن ها کلاهبرداري مي کردند.

سرهنگ” ابوالقاسم ايمان پور” گفت: در پي وقوع يک فقره کلاهبرداري و برداشت غير مجاز از کارت عابر بانک در شهر لومار موضوع به صورت ويژه در دستور کار مأموران اداره آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وي ادامه داد: پس از انجام تحقيقات گسترده و اقدامات اطلاعاتي دو متهم اين پرونده شناسايي و با تلاش مأموران دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان سيروان گفت: متهمان در تحقيقات به عمل آمده معترف شدند که در نزديکي دستگاههاي عابر بانک طعمه هاي خود را از ميان افراد سالخورده بي سواد انتخاب و از آن ها کلاهبرداري مي کردند .

وي گفت: متهمان از عدم آشنايي و بي سوادي طعمه هاي خود سوء استفاده کرده و هنگام درخواست آن ها براي پرداخت وجه کارت هاي عابر بانک آن ها را با کارت هاي که از افراد ديگر به دست آورده بودند تعويض مي کردند.

سرهنگ ايمانپور گفت: از متهمان تعداد ۱۰ فقره کارت سرقتي کشف و ضبط شده است .

وي تصريح کرد : متهمان تاکنون با اين روش بيش از ۵۱ مورد کلاهبرداري از شهروندان انجام داده اند که با شناسايي مالباختگان پرونده تحويل محاکم قضايي شده است .

فرمانده انتظامي شهرستان سيروان در پايان از مردم خواست که به هيچ وجه کارت هاي عابر بانک خود را در اختيار افراد ناشناس و غريبه قرار ندهند .