به گزارش راسان؛ ناصر خوش خبر ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کل آرای اخذ شده در حوزه انتخابیه شمال ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول ۲۲۰ هزار رای بوده است. وی بیان داشت: انتخابات در حوزه انتخابیه شمال ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول به […]

images-(1)

به گزارش راسان؛ ناصر خوش خبر ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کل آرای اخذ شده در حوزه انتخابیه شمال ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول ۲۲۰ هزار رای بوده است.

وی بیان داشت: انتخابات در حوزه انتخابیه شمال ایلام شامل شهرستان‌های ایلام، مهران، ایوان، سیروان، ملکشاهی و چرداول به دور دوم کشیده شده است.

خوش خبر گفت: سلام امینی با ۳۹ هزار و ۳۶۳ رای، سارا فلاحی با ۳۸ هزار و ۵۵۶ رای، جلال میرزایی با ۳۶ هزار و ۴۷۰ رای و لطیف صادقی با ۳۱ هزار و ۳۸۴ رای به دور بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه شمالی استان ایلام راه یافتند.

استان ایلام در مجموع سه کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که دو کرسی آن متعلق به حوزه شمالی شامل شهرستان‌های ایلام، ایوان، مهران، سیروان و چرداول و ملکشاهی است و حوزه جنوب آن شامل شهرستان‌های دهلران، آبدانان، دره‌شهر و بدره است که یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارند.