با حکم استاندار ایلام، جلال الدین محمدی به عنوان شهردار جدید شهر مهر از توابع شهرستان ملکشاهی معرفی شد.

images

به گزارش راسان خبر؛ در سومین روز از دهه مبارک فجر  با حضور معاون عمرانی در فرمانداری ملکشاهی از زحمات کلانتر محمدی شهردار سابق مهر تجلیل و اقای جلالدین محمدی بعنوان شهردار جدید مهر ملکشاهی معرفی شد.

پولادی در این آیین بیان داشت: باید تلاش نمود تا از هزینه های جاری شهرداری ها کاسته شود چرا که این هزینه سنگین در بحث حکومت داری باعث توقف پروژه های عمرانی می شود.

وی گفت: هنر شهردار این است که از حداقل امکانات و منابع موجود بیشترین کارایی و بالاترین رضایتمندی را بدست آورد.
معاون عمرانی با تاکید بر تاکید بر واگذاری خدمات به بخش خصوصی بیان کرد: در شهرداریها تصدی های زیادی وجود داردکه قابلیت واگذاری به بخش خصوص را دارد.

 معاون عمرانی در  خاتمه افزود: در شهرها باید خدمات بیشتری از جمله اسفالت معابر و توسعه فضای سبز ارائه شود قطعا همراهی شوراها و مسئولین بخش موفقیت امیز خواهد بود.

در ادامه، فرماندار شهرستان ملکشاهی در خصوص اهمیت و لزوم خدمت صادقانه به مردم و جایگاه و وظایف شهردار تاکید کرد.

موسوی گفت: بدون شک موفقیت شهردار در اداره شهرداری  نیازمند تعامل تمامی اعضای شورای شهر  و سایر مسولان شهرستان ملکشاهی می باشد.

فرماندار شهرستان ملکشاهی تصریح کرد: آقای محمدی  مسئولیت مهمی را بر عهده گرفته است  لذا باید از تجربیات خود در آبادانی شهرداری استفاده کند.

در ادامه، جلال الدین محمدی شهردار جدید مهر ملکشاهی از  استاندار ایلام  و سایر مسولاین استان  از انتخاب وی در سمت شهردار مهر  تشکر و قدردانی کرد و گفت: امید وارم بتوانم در راستای شکوفایی شهرداری مهر گام های مثبتی برداشته  و  همانند سایر شهرداران  استان  نامی نیکو از خود به جای گذاشته و اعتماد مردم را به شهرداری جلب کنیم. 

وی افزود:  ما باید همواره تلاش کنیم  با الگوگیری استان های دیگر سیستم شهرداری را  به روز و مدرن کنیم.

جلال الدین محمدی در پایان به نقش مهم رسانه ها در این راستا اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه به عنوان رکن اصلی دموکراسی جامعه می توانند در این راستا بسیار کمک کننده باشند.

لازم به ذکر است؛ پیش از آقای  جلالدین محمدی، کلانتر محمدی  به عنوان شهردار مهر مشغول به فعالیت بوده است.