راسان خبر، ایلام_  در این مراسم ابتدا جعفر حسنی معاون مالی پشتیبانی شرکت با ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های آب و فاضلاب در شهر مهران اظهار داشت: شهر مهران بدلیل مسیر تردد زائران عتبات عالیات و پذیرایی از حدود دو میلیون زائر از هر نظر حائز اهمیت است. وی گفت: این شهرستان ظرفیت بسیار […]

۱۳۹۴۱۰۱۲-۲۲۲۲۲

راسان خبر، ایلام_  در این مراسم ابتدا جعفر حسنی معاون مالی پشتیبانی شرکت با ارائه گزارشی از وضعیت پروژه های آب و فاضلاب در شهر مهران اظهار داشت: شهر مهران بدلیل مسیر تردد زائران عتبات عالیات و پذیرایی از حدود دو میلیون زائر از هر نظر حائز اهمیت است.

وی گفت: این شهرستان ظرفیت بسیار بالایی جهت خدمت رسانی دارد و دولت بایستی به زیر ساختهای توجه نماید و با تامین اعتبار لازم زیر ساختهای آب و فاضلاب را توسعه دهد.

حسنی اضافه کرد: امسال شرکت آب و فاضلاب با برنامه ریزی دقیق و اصولی و همکاری سایر استان های کشور و همچنین تلاش های شبانه روزی پرسنل شرکت، بهترین خدمات را به زائران ارائه داد.

در ادامه آقای جاسمی مدیر اسبق امور آبفای مهران ضمن تقدیر از فرمانداری بخاطر حمایتهایی که از امور  آب و فاضلاب نمودند، گزارشی از عملکرد امور آب و فاضلاب در شهر مهران  و در زمان تصدی خود بر این امور را ارائه نمودند.

در ادامه این مراسم، سالم حسنی سرپرست جدید این امور ضمن تشریح برنامه های و اهداف  مد نظر خود در جهت بهبود و ارتقای امور،بر تعهد دینی و انجام کارها مبتنی بر وظایف محوله تاکید کرد.

وی با تقدیر از عملکرد مدیران قبلی این امور تصریح کرد: دستاوردهای کنونی مرهون تلاش مدیران سابق است که کار را تا به اینجا رسانده‌اند و این نهال را به درختی تناور مبدل کرده‌اند

وی افزود: خوشبختانه امسال در بحث آب زوار، شرکت آب و فاضلاب توانست، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و علیرغم همه محدودیت های مالی، خدمات رسانی مطلوبی ارائه نماییم.فعالیت های و برنامه های گسترده آبفای باعث شد که زوار در ایام اربعین حسینی کوچکترین مشکلی بابت تامین آب شرب نداشته باشند که این امر شایسته تقدیر و تشکر است.

لازم بذکر است «جاسمی» مدیر سابق آب و فاضلاب شهر مهران که به افتخار  بازنشسته نائل شده بود با رای شورای شهر بدره بعنوان شهردار بدره منصوب گردید.