فرهنگ ایثارگری درهرکشوری حاکم شود ، آن کشور مدینه فاضله خواهد شد

n00155307-b

به گزارش راسان؛ در این نشست سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تجلیل از نقش و رسالت روایط عمومی ها در تبیین افکار جامعه به اهمیت بزرگداشت روز شهدا پرداخت و لزوم مشارکت فعالانه وتلاش تمام دستگاههای اداری را مورد تاکید قرار داد.
 
وی افزود : فرهنگ ایثارگری درهرکشوری حاکم شود ، آن کشور مدینه فاضله خواهد شد
 
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ایلام تصریح کرد :   رسالت روابط عمومی ها در تکریم وپاسداشت این ایام ودر راستای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت بسیار مهم و خطیر است .
رستمیان  ضمن تقدیر  از همکاری ارزنده روابط عمومی ها و اصحاب رسانه آنان را بازوان علمی و فرهنگی در شناساندن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت ذکر کرد .
در ادامه مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای استان ایلام نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فرهنگ ایثار وشهادت و یزرگداشت روز شهدا بیان داشتندوبر اهمیت این روز ملی تاکید کردند .
عبدالحمید شیخ محمدی ، معاون فرهنگی – اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان ایلام در این نشست هم اندیشی گفت : با عنایت به اینکه در آستانه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا قرار داریم  بمنظور تبیین این روز مقدس و رسالتی که بر عهده ما نهاده شده تمام ادارات ودستگاههای استان ایلام در تکریم وپاسداشت این مناسبت تلاش نمایند .