به گزارش راسان خبر؛ این دیدار با حضور بهروز حیدر زاده، مدیرکل ورزش و جوانان، “محمدرضا تردست” معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش، مهرداد جنگلی معاون توسعه امور ورزش، ورزش و جوانان و طالب فرجی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان انجام گرفت. بهروز حیدر زاده، گفت: در تلاش هستم تا […]

download

به گزارش راسان خبر؛ این دیدار با حضور بهروز حیدر زاده، مدیرکل ورزش و جوانان، “محمدرضا تردست” معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش، مهرداد جنگلی معاون توسعه امور ورزش، ورزش و جوانان و طالب فرجی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان انجام گرفت.

بهروز حیدر زاده، گفت: در تلاش هستم تا با ورود رسانه های فعال  استان  به حوزه ی مختلف ورزشی  فعالیت های اداره کل ورزش جوانان  را افزایش  دهیم.

وی در ادامه هفته تربیت بدنی و ورزش را بهترین فرصت  برای تجلیل  از قهرمان ورزش استان دانست.

حیدر زاده گفت: همچنین تلاش میکنیم تا با فراهم کردن زمینه  شور و نشاط و با برنامه ریزی  ورزش های همگانی را در بین مردم استان فرهنگ سازی کنیم.

وی برگزاری جشنواره سراسری ” دا ”  با حضور چشمگیر روستاییان را نشان از غیرت عشایر استان دانست و گفت: در تلاش هستیم با  مشارکت ادارات استان در سال های آتی  این جشنواره را در مناطق محروم  استان برگزار کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در پایان گفت: قطعا اداره کل ورزش جوانان استان برای پیشبر اهداف خود نیازمند حمایت بیشتر مسئولین کشور و استان می باشد.

در ادامه، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و امور جوانان استان ایلام گفت: یازدهم الی چهارده آبان ماه سالجاری با حضور بیش از هشتاد سمن از سراسر کشور استان ایلام میزبان دوره های توانمند سازی دبیران سازمان های مردم نهاد کشور می باشد.

وی گفت: برگزاری این  دوره بهترین فرصتی برای استفاده از ایده های انان است و سازمان های مردم نهاد استان نیز باید تلاش کنند از این ظرفیت‌ها استفاده مطلوب کنند.

تردست  در پایان گفت: از مهمترین برنامه های اجرایی معاونت جوانان در سال جدید، تاسیس سازمان های مردم نهاد  در روستا های فاقد سمن است  و تلاش می کند  با ایجاد این سازمان ها فضای رقابت را برای جوانان در این حوزه ها فراهم کند.

در پایان معاون توسعه امور ورزش، ورزش و جوانان استان ایلام  گفت: استعدادهای درخشانی  در اکثر رشته‌های مختلف  ورزشی در استان وجود دارد.

جنگلی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان تلاش میکند تا با نهادینه کردن ورزش همگانی در سطح جامعه سلامت را به مردم استان هدیه دهد.

وی در پایان گفت: زحمات اداره کل ورزش و جوانان در راستای رفع کردن مشکلات ورزش استان بر هیچ کس پوشیده نیست لذا همواره باید قدردان این تلاش ها باشیم.