فرمانده انتظامي شهرستان مرزي مهران از آمادگي براي تأمين امنيت ايام نوروز در مناطق مرزي براي بازديد کاروان هاي راهيان نور خبر داد

DSC05581

به گزارش راسان؛ سرهنگ “محسن کشتکار” با اعلام این خبر حضور کاروانهاي راهيان نور در مناطق مرزي ياد و خاطره سال هاي دفاع مقدس را بين مردم زنده مي کند.

وي ادامه داد: بازديد از اين مناطق باعث مي شود که روح معنويت در بين اقشار مختلف مردم دميده شود و خانواده ها از نزديک با رشادت هاي فرزندان خود آشنا شوند.

فرمانده انتظامي شهرستان مهران گفت: نيروي انتظامي تمهيدات ويژه اي براي استقبال از کاروان هاي راهيان نور در نظر گرفته است .

وي در ادامه با اشاره به اينکه نيروي انتظامي طرح ويژه اي را جهت حفاظت از منازل شهروندان مهراني در ايام نوروز در دست اقدام دارد اظهار داشت: از شهروندان و خانواده هايي که قصد دارند در ايام تعطيلات نوروز به مسافرتهاي طولاني مدت عزيمت نمايند خواست با اطلاع اين موضوع به مراکز انتظامي  امنيت بيشتر منازل خود را به ارمغان بياورند.

فرمانده انتظامي شهرستان مرزي مهران با تاکيد بر همراهي و همکاري پليس و مردم در برقراري نظم و امنيت خاطر نشان کرد: سبز پوشان نيروي انتظامي در تعطيلات  نوروز امسال از هر نظر آماده حفظ نظم وآرامش در جامعه هستند و انتظامي شهرستان مهران نيز از اين قاعده مستثني نبوده و با آمادگي کامل و بکارگيري تمام توان سعي دارند محيطي امن و آرام را براي خانواده ها ايجاد نمايند.

وي با تاکيد براينکه يگانهاي اجرايي انتظامي شهرستان مهران در سال ۹۴ تلاشهاي فراواني را جهت تامين نظم و امنيت مردم انجام داده است ، گفت:

 فرمانده انتظامي شهرستان مهران در پايان با در خواست از مردم  براي همکاري بيش از پيش با پليس، مواردي را به مردم توصيه کرد.

نگام آماده شدن براي سفر به ياد داشته باشيد که از سالم بودن خودروي خود اطمينان داشته باشيد. 

هنگام خروج از منزل تنها به قفل نمودن درب خروجي  اکتفاءنکرده بلکه درب هاي داخل ساختمان اعم از پشت بام ،هال اتاق ها ،آشپز خانه  ،حمام ،حياطخلوت و … را قفل نمائيد.

دقت کنيد هنگام قفل درب ها کليد روي قفل  جا نماند.

براي امنيت محل زندگي خود در شب ،شبگرد ها و نگهبان محله مورد تاييد نا جا استفاد کنيد.

از تردد به نقطه صفر مرزي خوداري شود

در صورت ابهام در حدود مرز با پاسگاههاي مرزي در جهت آشنايي هماهنگي شود.

در صورت مشاهده هرگونه افراد مشکوک و تردد وسايل نقليه به قيد فوريت به مرکز فوريتهاي پليس ۱۱۰ اطلاع دهيد

با مشاهده هرگونه اشياء و يا مواد باقيمانده از جنگ تحميلي به ۱۱۰ اطلاع دهيد.