به گزارش راسان؛ جشنواره زنان فاطمی با حضوردکتر کلثوم خلیلوند مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری ، خانم میرزابیگی عضو شورای شهر ایلام ،قبادی رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان و بانوان شاغل در ادارات و دستگاههای دولتی ، نواب رئیس هیاتهای ورزش استان در محل سالن آمفی وزنه برداری برگزار شد.  پس از […]

images

به گزارش راسان؛ جشنواره زنان فاطمی با حضوردکتر کلثوم خلیلوند مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری ، خانم میرزابیگی عضو شورای شهر ایلام ،قبادی رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش وجوانان و بانوان شاغل در ادارات و دستگاههای دولتی ، نواب رئیس هیاتهای ورزش استان در محل سالن آمفی وزنه برداری برگزار شد.
 پس از خیر مقدم قبادی رئیس گروه ورزش بانوان ، دکتر خلیلوند با اشاره به طلیعه مقارن بودن سال جدید با تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز ولادت امام خمینی (ره) گفت:تقارن روز زن و تولد بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران نشان این است که زنان کشور عزیزمان هویت خود را از انقلاب گرفتند و باعث افتخار کشور خود هستند.
مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری با اشاره به تواناییهای بانوان ایلامی افزود: تاریخ درخشان کشور و استان نشان داده است که زنان سلحشور هم استانیمان در تمام سختیها و خوشیها همدوش مردان تلاش کردند و هرجایی که موفقیتی وجود داشته دست مادر یا زن توانمندی هم در کار بوده است.
ایشان در ادامه بیان کرد:خوشبختانه تعداد بانوان تحصیل کرده ،ورزشکار ، کارآفرین و سایر عرصه ها در استان سیل افزایشی دارد و مایه افتخار اینجانب است که بانوان توانمند شاغل ، ورزشکار ، هنرمند ، و ….برنامه های را اجرا میکنند که نشان از توانمندی آنان است .
در ادامه میرزاکرمی عضو شورای شهر ایلام بیان کرد: بهترین هدیه برای بانوان در روز زن و مادر نگرش فرا جنسی به مقوله زن بودن است
وی افزود: وجود زن در خانه برای حفظ بنیان خانواده ضروری است اما یک زن دارای ظرفیتی فراتر است و باید برای نشان دادن توانمندی خود پا را فراتر از خانه بگذارد و در عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و حتی سیاسی وارد میدان شود.
میرزا کرمی عنوان کرد: در گذشته تنگاههای برای حضور زنان بعنوان یک فرد موثر در کشور وجود داشت اما به برکت پیروزی انقلاب شکوهنمد اسلامی و دید باز مسئولین کشور خوشبختانه عرصه برای ظهور استعدادها و تواناییهای بانوان باز است.
اجرای حرکات آموزشی ورزشی توسط مربیان ورزشی و سخنرانی تخصصی در مورد فقر حرکتی بانوان از دیگر برنامه های این جشنواره بود.