به گزارش راسان؛ نشست شوراي فرهنگي پست استان با حضور طاهريان مديركل و رييس شوراي فرهنگي،بيرامي مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان،حجت الاسلام فريدي امام جماعت،فيلي معاون اجرايي و عضو شورا،عارف نيا كارشناس روابط عمومي ودبير ستاد صيانت از حقوق شهروندي و تني چند از بانوان شاغل در اين اداره كل،با هدف بررسي موضوع عفاف و […]

۸a6733b7-24b4-4f24-9111-bf4c118f1351_20160229_105519

به گزارش راسان؛ نشست شوراي فرهنگي پست استان با حضور طاهريان مديركل و رييس شوراي فرهنگي،بيرامي مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان،حجت الاسلام فريدي امام جماعت،فيلي معاون اجرايي و عضو شورا،عارف نيا كارشناس روابط عمومي ودبير ستاد صيانت از حقوق شهروندي و تني چند از بانوان شاغل در اين اداره كل،با هدف بررسي موضوع عفاف و حجاب و نقش تاثير گذار آن در بنيان خانواده ها و همچنين تجليل از بانوان شاغل در پست استان در محل سالن جلسات اين اداره كل برگزار گرديد.

طاهريان مديركل و رييس شوراي فرهنگي، اقدامات انجام شده و عملکرد اعضاي این شورا را در جهت برگزاري مناسبتهاي فرهنگي،فريضه الهي نماز و صيانت از حقوق شهروندي رابسیار مطلوب ارزیابی کرد.

وی درخصوص محورهاي اصلي ومهم ترویج و تبليغ فرهنگ نماز، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر در جامعه با پيروي از دستورات بزرگان دين و همچنين رعايت حدود و موازين شرعي در جامعه به بحث و گفت و گو پرداخت.

حجت الاسلام فريدي نيز بر رعایت موضوع عفاف و حجاب در بخش هاي مختلف و مشارکت گسترده تمامي کارکنان در انجام نمازهاي جماعت و هرچه باشکوه تر برگزار نمودن این فریضه الهی تاکید کرد.

درپايان نيز با حضور اعضاي شوراي فرهنگي پست استان،از تمامي بانوان شاغل در اين اداره كل،با اهداي بسته هاي ويژه فرهنگي ولوح سپاس از طرف مهندس مهري مديرعامل و رييس هيات مديره شركت پست تجليل بعمل آمد.