به گزارش راسان خبر؛ در این مراسم اسداله تولیده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام طی سخنانی با گرامیداشت سی وهفتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی استان ایلام را گرامی داشت . وی افزود : شهدا درس جاودانگی به ما دادند و تکریم شهدا از بارزترین وظیفه ها تک […]

n00151546-b

به گزارش راسان خبر؛ در این مراسم اسداله تولیده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام طی سخنانی با گرامیداشت سی وهفتمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی استان ایلام را گرامی داشت .
وی افزود : شهدا درس جاودانگی به ما دادند و تکریم شهدا از بارزترین وظیفه ها تک تک ما می باشد .
تولیده خاطرنشان کرد انقلاب اسلامی ملت ایران مرهون خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران است ، پس همه ما می بایست مروجان فرهنگ ایثار ومقاومت نیــــز باشیم .
رئیس بنیاد ایلام در ادامه سخنان خود با تقدیر از حضور ورزشکاران ، بسیجیان جان برکف و همه آحاد شهیدپرور ایلام در این مراسم ، ازآنان دعوت نمود در ویژه برنامه مهمانی لاله ها که بعدازظهر امروز در گلزارشهدای صالح آباد برگزار می شود شرکت کنند و یک بار دیگر با آرمانهای والا حضرت امام (ره) ،  مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و شهیدان عزیز تجدیدمیثاق نمایند.
در این آئین معنوی چند برنامه فرهنگی وتواشیح قرآنی اجرا و شرکت کنندگان در این مراسم با نثار گل به مزارشهدا نسبت به مقام رفیع آنان ادای احترام کردند.