راسان خبر؛ در این دیدار که معاونان توسعه و فرهنگی بنیاد استان ایلام حضور داشتند سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از نقش ارزشمند این تلاشگران استان در عرصه ورزش تقدیر کرد. در ابتدای این دیدار عبدالحمید شیخ محمدی ، معاون فرهنگی بنیاد استان این موفقیت رابه ورزشکاران تبریک گفت […]

n00148240-b

راسان خبر؛ در این دیدار که معاونان توسعه و فرهنگی بنیاد استان ایلام حضور داشتند سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از نقش ارزشمند این تلاشگران استان در عرصه ورزش تقدیر کرد.
در ابتدای این دیدار عبدالحمید شیخ محمدی ، معاون فرهنگی بنیاد استان این موفقیت رابه ورزشکاران تبریک گفت و برای آنان در رقابت های آینده و صحنه های دیگر آرزوی موفقیت کرد.
عبدالکریــــم سعیدی کیا ، معاون توسعه بنیاد استان نیز تلاش این عزیزان را ستود و خاطرنشان کرد شما عزیزان مایه افتخار استان و جامعه هدف هستید .
لازم به توضیح است در جریان مسابقات سراسری وزنه برداری جانبازان و آمادگی جسمانی قدرتی فرزندان شاهد و ایثارگر کشور تیم استان ایلام به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت .
این مسابقات که از اول دی ماه سالجاری به مدت ۴ روز درشهرستان رامســـربرگزار گردید تیم اعزامی استان ایلام به چند مقام ارزشمند دست یافت .
در وزن های ۹۷+ و ۹۷ کیلوگرم جانبازان عبدالکریم رشیدی ولی مرادی به مقام سوم دست یافتند .
در وزن های ۱۰۷ و۹۷ کیلوگرم نیز بترتیب سعداله الفتی و عبدالکریم رشیدی  موفق به کسب گردن آویز دوم این مسابقات شدند.
بموجب این خبر دروزن ۹۰ کیلوگرم  مسابقات آمادگی جسمانی قدرتی فرزندان شاهد و ایثارگرکشور نیز امید رحمانی و محمد عزیزی بترتیب عناوین دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
 سلیمان رستمیان ، مدیرکل بنیاد استان ایلام طی پیامی موفقیت های این عزیزان تلاشگر ایثارگر رابه جامعه ورزشی و ایثارگران استان ایلام تبریک گفت .