به گزارش راسان خبر؛ صبح امروز رئیس فدراسیون دو ومیدانی در محل دفتر مدیرکل ورزش وجوانان با حیدرزاده مدیر کل ، جنگلی معاون توسعه امور ورزش و رئیس هیات دوومیدانی دیدار و گفتگو کرد. مجید کیهانی با حضور در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان ایلام گفت :بیشتر رشته های ورزشی برای رسیدن به قهرمانی […]

DSC00793

به گزارش راسان خبر؛ صبح امروز رئیس فدراسیون دو ومیدانی در محل دفتر مدیرکل ورزش وجوانان با حیدرزاده مدیر کل ، جنگلی معاون توسعه امور ورزش و رئیس هیات دوومیدانی دیدار و گفتگو کرد.
مجید کیهانی با حضور در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان ایلام گفت :بیشتر رشته های ورزشی برای رسیدن به قهرمانی از طریق رشته دو ومیدانی استارت می زنند ، رشته دو ومیدانی در تمامی استانها به ویژه استان ایلام نیاز به حمایت دارد .
کیهانی افزود : هیأتهای ورزشی باید به سمت وسوی بخش خصوصی ودرآمدزایی بشتابند تا بتوانند زودتر به اهداف خود برسند واین حرکت رو به جلو نیاز مالی آنان را برای کشف استعدادها وپرورش قهرمانان در دو بخش آقایان وبانوان را بر طرف خواد کرد .
رییس فدراسیون دوومیدانی داشتن مربی وداور در این رشته ورزشی را بسیار مهم خواند وگفت : در اواخر بهمن ماه امسال تا اوایل اسفند علاوه بر استعدادیابی با استفاده از مدرسین نخبه فدراسیون، کلاسهای مربیگری وداوری نیز در سطح استان ایلام برگزار خواهد شد .
در ادامه مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام پس از عرض خیر مقدم از توجه ریاست فدراسیون دو ومیدانی به هیات دوومیدانی استان ایلام تقدیر کرد و اظهار داشت : ورزش دو مادر رشته های ورزشی است و فاکتور اصلی بیشتر رشته های ورزشی می باشد .
حیدرزاده با اشاره به برادران ناصری قهرمانان دو استقامتی در استان ایلام تصریح کرد : استان ایلام در دو استقامتی و صحرانوردی با داشتن استعدادهای بالقوه و دوندگان خوب در رده های سنی جوانان وبزرگسالان و همچنین رییس هیات تحصیل کرده توانسته است جایگاه خوبی را در سطح کشور بدست آورد.
این مسول اضافه کرد : برای شکوفایی این استعدادها نیاز به ایجاد زیر ساخت های ورزشی در شهرستانها وحمایت فدراسیون برای جذب آنان هست.